MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki wyjaśnia swoją wypowiedź o strażakach!

Denis Załęcki wyjaśnia swoją wypowiedź o strażakach!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem postanowił wyjaśnić swoją wypowiedź o straży pożarnej. ”Bad Boy” zapewnia, że wielu kibiców/widzów nie zrozumiało jego wypowiedzi.

Załęcki

Wojownik z Torunia najbliższy pojedynek stoczy już w poniedziałek. Będzie to zaległe starcie z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Ich walka miała się odbyć na początku czerwca na gali High League 3 w Ergo Arenie. Ostatecznie po main evencie ogłoszono, że starcie zostaje przełożone. Wszyscy fani będący na hali oraz widzowie, którzy wykupili PPV – będą mieli szansę zobaczyć ten pojedynek za darmo.

Denis wypowiedział się również o zamieszaniu, które powstało na High League 3.

Słuchaj nie rozumiem, dlaczego nie zostało to doprowadzone do skutku – ta moja walka z Kubiszynem. Najlepsze jest to, że jakiś tik toker nagrał – że to k*rwa przez moją osobę i wszystko. A dymy nie były przez moją osobę. To żadna Elana i żadna Lechia się nie napie**alała! Tu był tylko jeden chłopak z Torunia na backstage’u ode mnie z ekipy z Elany. A reszta chłopaków to każdy był z innego miasta. To byli chłopacy pozjeżdżali z całej Polski, żeby ze mną być i mi kibicować, żeby mnie wspierać i cały czas byliśmy na backstage’u. My się na trybunach z nikim nie napi*dalaliśmy oto chodzi. Ludzie sami sobie myślą, że Elana i Lechia się biła – że Denis przez to zespół nam galę. A w tym nie było nic mojej winny, nawet troszeczkę rozumiecie o co chodzi? Że Lechia nie chciała odpuścić za coś co niby się działo kiedyś. Wymyślają jakieś farmazony, że ktoś się na sprzęt napie*alał, że ja kogoś pociąłem maczetami. No gdzie. Jeszcze ten tik toker mówi, że kura rozmawiał z jakimś głównym z Lechii Gdańsk. Tak ktoś główny z Lechii Gdańsk by rozmawiał z takim obszczymurem. Dla mnie to jest niepojęte jak ludzie mogą wymyślać, żeby wybić się na kimś. To jest śmiech na sali. Gdzie tak naprawdę z Lechią nie mamy jakiś super stosunków, możemy się nie lubić, ale bez przesady ku*wa.

Załęcki: Muszą pracować, jestem im wdzięczny!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem postanowił wyjaśnić swoją wypowiedź o straży pożarnej.

Chciałbym jeszcze wrócić do tematu. Dużo ludzi mi zarzuca i pyta, dlaczego strażak – to jest też doj*bane, że nie może grypsować. Z tego względu, że straż pożarna… nie mam nic do tej pracy, ratują ludzi. Zaj*biście i oto w tym chodzi. Muszą pracować, jestem im wdzięczny, że ratują miliony ludzi na świecie – super. Nie mówię k*rwa, że ta praca jest zj*bana. Tylko jeśli Kubiszyn wchodzi na tematy kryminałów i tak dalej.. Tu mnie poniża, że list do prokuratury i coś… się ze mnie naśmiewa. No to k*rwa, dlatego uderzyłem do straży pożarnej, w której on pracuje. Chodzi oto, że jakiś parę lat temu jak mnie zawijali z domu, to jak policja nie mogła mi wejść do domu no to straż pożarna przyjechała i mi wyj*bała drzwi. Rozumiesz? I tak mi weszli. Też znam sytuację z życia, że Kubiszyn pracuje w straży pożarnej i również k*rwa otwierał drzwi złodziejom. Rozumiesz? Złodziejom – mam na myśli ludzi, którzy są do zawinięcia. Oto w tym wszystkim chodzi. Nie chodzi oto, że on gasi pożary i za to nie może grypsować. Tylko za to, że jak dostaje info od policji, że musi wejść komuś do domu, jakiemuś bandycie. No to musi iść i wyje*ć drzwi.

Cała rozmowa poniżej:

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Gala Trybsona tuż, tuż! Fist Universe – Transmisja PPV gdzie oglądać, bilety, karta walk, kiedy gala?

W piątek, 17 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwsza gala spod szyldu Fist Universe, której organizatorem głównym jest Paweł “Trybson” Trybała. Gdzie oglądać transmisję PPV z wydarzenia? Czy bilety są dostępne? Jak wygląda karta walk? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu!

Don Kasjo ostro o walce ze Szpilką: Wybiję mu boks z głowy, znokautuje go! Co wy na to?

Walka Artur Szpilka kontra Kasjusz Życiński coraz bliżej? Wszystko na to wskazuje! Popularny ”Don Kasjo” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został ponownie zapytany o taki potencjalny pojedynek. Kasjusz zapewnia, że znokautuje ”Szpile”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis