MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiAlan Kwieciński nawołuje do rewanżu z Załęckim! Chce zakończyć karierę ”Bad Boya”!

Alan Kwieciński nawołuje do rewanżu z Załęckim! Chce zakończyć karierę ”Bad Boya”!

Pewności siebie nie można mu odmówić. Alan Kwieciński w rozmowie z portalem MMA – Bądź na bieżąco postanowił wyjść z apelem. ”Alanik” już nie pierwszy raz nawołuje do rewanżu z Denisem Załęckim. ”Alanik” jest przekonany, że tym razem może wyjść z tego starcia zwycięsko, a dodatkowo zakończy karierę ”Bad Boya”. 

Kwieciński

Załęcki w ostatnich walkach przegrywał i to w mocno kontrowersyjny sposób. Pojawiło się dużo komentarzy internautów, że organizacje freak fightowe nie powinny już korzystać z udziału ”Bad Boya”.

Denis w ostatniej walce przegrał przez dyskwalifikację z Patrykiem Masiakiem. Ciężko to było jednak nazwać walkę, bowiem poza początkiem… Denis ciągle unikał walki. W wywiadach po – Załęcki zapowiadał przerwę, aby poukładać sobie wszystko w głowie.

Szybko jednak wrócił do mediów społecznościowych, gdzie ponownie pojawiły się huczne zapowiedzi. ”Bad Boy” cały czas nawoływał do ponownej starcia z ”Wielkim Bu”.

Kwieciński nawołuje do rewanżu!

Alan Kwieciński nie daje o sobie zapomnieć w tym temacie. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” dalej liczy na rewanżowy pojedynek z Denisem Załęckim.

”Alanik” dodatkowo zapewnia, że zwycięstwem mógłby spowodować koniec przygody ”Bad Boya”.

W czerwcu, bodajże 8 czerwca jest Clout. Chciałbym, ja mówię otwarcie – chciałbym. Postawiłbym taką kropkę nad i, pieczątkę

Kwieciński swój ostatni pojedynek odnotował na gali FAME Friday Arena 2, kiedy to już w pierwszej rundzie (gilotyną) poddał swojego byłego trenera Dominika ”Japońskiego Drwala” Zadorę. Przypomnijmy, że dla kick-boxera był to debiut w mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis