MMA PLCiekawostkiZmarł słynny trener MMA! W przeszłości prowadził m.in. Tito Ortiza i Cris Cyborg!

Zmarł słynny trener MMA! W przeszłości prowadził m.in. Tito Ortiza i Cris Cyborg!

Zmarł słynny trener MMA, który w przeszłości prowadził wielu znanych zawodników mieszanych sztuk walki, w tym m.in. Tito Ortiza i Cris Cyborg.

Informację o śmierci 55-letniego trenera podano w mediach społecznościowych.

Zmarł słynny trener MMA! W przeszłości prowadził m.in. Tito Ortiza i Cris Cyborg!

Chodzi o trenera Saula Soliza. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, 55-letni trener MMA zmarł we wtorek, a przyczyną śmierci były powikłania po przebytej chorobie COVID-19.

Soliz był trenerem i zawodnikiem MMA przez 14 lat. W ostatnich latach życia prowadził w Houston klub sportowy – Metro Fight Club.

Zawodnicy, których prowadził przez lata swojej działalności w MMA to między innymi: Tito Ortiz, Quinton “Rampage” Jackson, Cris Cyborg, Kevin Randleman, Mark Kerr, Matt Hamill, Wes Sims, Yves Edwards, Pete Spratt, Melvin Guillard, Carlo Prater, Jonathan Brookins, Aaron Rosa czy Tim Credeur.

Zobacz także:

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.