MMA PLFAME MMABoxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Boxdel

Spina pojawiła się jednak bardzo szybko! Mowa o starcie Mateusza Murańskiego na Fight Exclusive Night. Jóźwiak w ostatnim czasie wspomniał też o relacjach z FAME MMA.

W skrócie jest kosa i tyle. Nie chcę się rozwodzić. Między nami zaszły pewne sprawy za daleko. Nie chcę pewnych rzeczy na forum wywlekać. Nie przepadam za tą organizacją, nie ma zgody i nie będzie!  

Boxdel ostro o Jóźwiaku: W ogóle nie lubię tego gościa!

Michał Baron w rozmowie z portalem famenews w ostrych słowach wypowiedział się o prezesie Fight Exclusive Night – Pawle Jóźwiaku.

Nie żywię tutaj żadnych złych emocji w stronę Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, bo nigdy w sumie nie żywiłem urazy. Jedynie to co mówił Pan Martin mogło mi się wydawać trochę dziwne, ale Oni w porównaniu do Pawła Jóźwiaka to są zajebiści ludzie. W ogóle nie lubię tego gościa. Podpadł mi ku*wa z dziesięć razy swoim zachowaniem, ruchami w sieci. Czuję, że to jest taki mocno toksyczny koleś (…) Ja też byłem hipokrytą. Teraz staram się nie być, ale Paweł Jóźwiak i jego hipokryzja… zaryzykował bym, że nie mam do niego podbicia jeżeli chodzi o moją hipokryzje. Każdy jest trochę hipokrytą, ale Jóźwiak… Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi i nie boję się tego powiedzieć na wywiadzie. Nie lubię go i kolegami raczej nigdy nie będziemy

Zobacz także:

Pierwsze słowa Mateusza Gamrota po ogłoszeniu walki Mańkowski vs. Parke na FAME MMA 11! Widzieliście?

Jest pierwszy komentarz Mateusza Gamrota (19-1)! Mowa o ogłoszonym drugim starciu Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Do walki dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Przypomnijmy, że ”Gamer” z ”Storminem” walczył trzy razy.

Tańcula i Szeliga chwalą Murańskiego: Jednak nie jest taką pi**ą, jak wszyscy myśleli! Zaskoczeni?

Arkadiusz Tańcula i Piotr Szeliga skomentowali ostatnie zwycięstwa Mateusza Murańskiego. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Obaj pochwalili Mateusza – co, dla niektórych może być dużym zaskoczeniem. Dlaczego? Mowa o konflikcie na FAME MMA 10, który był naprawdę duży.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis