MMA PLDon KasjoDon Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Kasjo

W tak zwanym co-main evencie swój drugi pojedynek stoczy Sylwester Wardęga. Były prankster zmierzy się z debiutującym Wojciechem “Ojwojtek” Przeździeckim.

Don Kasjo: Oglądałem jego walkę z Mamedem…

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem mmarocks.pl wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11.

W boksie? Serio? No to ciekaw jestem. Wydaje mi się, że w boksie Borys, bo oglądałem jego walkę z Mamedem i wiem, że tam… Ja tak ogółem nie śledzę MMA, ale oglądałem tą walkę i ona cała w stójce toczyła. Borys sobie radził, więc tutaj raczej Borys będzie faworytem.

Zobacz także:

Reakcja środowiska MMA na walkę Mańkowski-Parke: Za kilka lat trzeba będzie odbudować Koloseum! Co wy na to?

To jest spore zaskoczenie! Podczas FAME MMA 11 dojdzie do drugiego starcia Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem na zasadach cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA. Zobaczcie jak środowisko mieszanych sztuk walki zareagowało na to ogłoszenie!

Walczył w Tokio, a teraz został brutalnie pobity w centrum Dublina! Jakie wy macie podejście do takich zachowań?

Jack Woolley jeszcze kilkanaście dni temu walczył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a teraz czeka go zabieg twarzy. Jest to spowodowane brutalnym pobiciem, do którego doszło w centrum Dublina. 22-latek został napadnięty przez grupę agresywnych ludzi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis