MMA PLNajnowszeUFCMisha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła już pojedynek.

Jotko po 3 wygranych walkach wystąpił na majowej gali UFC on ESPN 23. Tam niestety musiał uznać wyższość Seana Stricklanda, który pokonał go na pełnym dystansie.

Do tej pory Cirkunov rywalizował w kategorii półciężkiej. Jego bilans w UFC to 6 zwycięstw i 4 porażki. Ostatnio Łotysz nie radzi sobie jednak najlepiej, gdyż wygrał jedynie 2 z ostatnich 6 walk. Podczas swojej kariery Cirkunov wygrywał m.in. z takimi zawodnikami jak Nikita Krylov czy Jimmy Crute.

W walce wieczoru gali zaplanowanej na 2 października zmierzą się dwaj Brazylijczycy. Thiago Santos podejmie bowiem Johny’ego Walkera.

Jack Woolley jeszcze kilkanaście dni temu walczył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a teraz czeka go zabieg twarzy. Jest to spowodowane brutalnym pobiciem, do którego doszło w centrum Dublina. 22-latek został napadnięty przez grupę agresywnych ludzi.

Reakcja środowiska MMA na walkę Mańkowski-Parke: Za kilka lat trzeba będzie odbudować Koloseum! Co wy na to?

To jest spore zaskoczenie! Podczas FAME MMA 11 dojdzie do drugiego starcia Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem na zasadach cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA. Zobaczcie jak środowisko mieszanych sztuk walki zareagowało na to ogłoszenie!