MMA PLCiekawostkiZawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Pojawił się w Dzień dobry TVN!

Zawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Pojawił się w Dzień dobry TVN!

Zawodnik z rekordem 0-19 (według Tapology 0-20) promowany przez telewizję! Dawid Haras pojawił się w materiale motywacyjnym w Dzień dobry TVN!

Haras zapowiedział powrót do startów po dwuletniej przerwie, gdyż nie wyobraża sobie życia bez MMA i zamierza dalej walczyć o swoje marzenia.

Marzeniem tym jest zwycięstwo w walce w formule mieszanych sztuk walki. Przez osiem lat mu się to na razie nie udało.

Zawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Pojawił się w Dzień dobry TVN!

Dawid Haras między 2011 a 2019 rokiem stoczył w MMA 19 walk (według Tapology 20). Wszystkie przegrał. Jednak jak sam zapowiada – zamierza kontynuować swoją przygodę z tym sportem:

“Postanowiłem, że wracam z emerytury sportowej, żeby zacząć wygrywać. Pokazać niedowiarkom, że da się coś osiągnąć własną pracą. To, że trenuję sam, stało się moim znakiem rozpoznawczym. Jestem dla siebie managerem, trenerem, dietetykiem, sekundantem, wszystkim naraz. Jedni mówią, że jestem zerem, inni mówią, że bohaterem.” – zdradził Haras.

Macie jakiś pomysł z kim możnaby zestawić Harasa w jego kolejnej walce?

Cały materiał Dzień dobry TVN z udziałem Dawida Harasa do sprawdzenia –> TUTAJ.

Zobacz także:

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! Portal RMF FM poinformował o zatrzymaniu pięciu mężczyzn powiązanych z grupami kibicowskimi, którzy mieli handlować narkotykami.

Ekspert ESPN: Kobiety w oktagonie? Nie chcę ich tam oglądać!

Ekspert telewizji ESPN Stephen A. Smith ma problem z walkami pań w MMA. “Kobiety w oktagonie? Nie chcę ich tam oglądać” – powiedział w najnowszym podcaście “Black on the Air”.

Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej? Czy będzie kolejna walka polsko-polska w UFC?

Kiedyś fani w Polsce emocjonowali się starciem o mistrzowski pas wagi słomkowej UFC między Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz. Teraz pojawił się pomysł na potencjalną walkę Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej UFC.