MMA PLCiekawostkiKrystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! Portal RMF FM poinformował o zatrzymaniu pięciu mężczyzn powiązanych z grupami kibicowskimi, którzy mieli handlować narkotykami.

Tyson zatrzymany przez CBŚP

Centrale Biuro Śledcze Policji zatrzymało w Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Toruniu zatrzymało w sumie pięć osób. Wszystkie z nich mają związek z grupami kibicowskimi, które miały rozprowadzać narkotyki.

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Według portalu RMF FM, w miejscach użytkowanych przez zatrzymanych mężczyzn znaleziono marihuanę i dwa podrobione hiszpańskie dokumenty tożsamości. W jednym z mieszkań zaleziono i zabezpieczono także maczetę.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut handlu narkotykami. Dwójka zatrzymanych miała uczestniczyć w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Wśród zatrzymanych jest Krystian K. pseudonim “Tyson”, który znany jest z występów w walkach na gołe pięści w organizacji GROMDA. W pierwszym turnieju został nawet jego finalistą, ale w finałowej walce został znokautowany przez swojego przeciwnika.

O postępach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej? Czy będzie kolejna walka polsko-polska w UFC?

Kiedyś fani w Polsce emocjonowali się starciem o mistrzowski pas wagi słomkowej UFC między Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz. Teraz pojawił się pomysł na potencjalną walkę Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej UFC.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC o walce z Jonem Jonesem: Poddałbym go w parterze

Były mistrz wagi ciężkiej UFC wypowiedział się o potencjalnej walce z Jonem Jonesem. Jest on przekonany, że w konfrontacji z “Bonesem” w dywizji ciężkiej, poddałby go w parterze.

Dominick Reyes kontuzjowany! Nie będzie walki ze świetnym Czechem!

Dominick Reyes kontuzjowany! Niestety, nie dojdzie do wyczekiwanej walki ze świetnym Czechem, do której miało dojść 28 lutego w Las Vegas.

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Rębeckiego, stawką pas!

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Organizacja Fight Exclusive Night podała właśnie informację dotyczącą najważniejszego zestawienia nadchodzącej gali!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis