MMA PLCiekawostkiKrystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! Portal RMF FM poinformował o zatrzymaniu pięciu mężczyzn powiązanych z grupami kibicowskimi, którzy mieli handlować narkotykami.

Centrale Biuro Śledcze Policji zatrzymało w Warszawie, Łodzi, Gdańsku i Toruniu zatrzymało w sumie pięć osób. Wszystkie z nich mają związek z grupami kibicowskimi, które miały rozprowadzać narkotyki.

Krystian K. pseudonim “Tyson” zatrzymany przez CBŚP! W tle zarzut handlu narkotykami

Według portalu RMF FM, w miejscach użytkowanych przez zatrzymanych mężczyzn znaleziono marihuanę i dwa podrobione hiszpańskie dokumenty tożsamości. W jednym z mieszkań zaleziono i zabezpieczono także maczetę.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut handlu narkotykami. Dwójka zatrzymanych miała uczestniczyć w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Wśród zatrzymanych jest Krystian K. pseudonim “Tyson”, który znany jest z występów w walkach na gołe pięści w organizacji GROMDA. W pierwszym turnieju został nawet jego finalistą, ale w finałowej walce został znokautowany przez swojego przeciwnika.

O postępach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej? Czy będzie kolejna walka polsko-polska w UFC?

Kiedyś fani w Polsce emocjonowali się starciem o mistrzowski pas wagi słomkowej UFC między Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz. Teraz pojawił się pomysł na potencjalną walkę Tybura vs Błachowicz w wadze ciężkiej UFC.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC o walce z Jonem Jonesem: Poddałbym go w parterze

Były mistrz wagi ciężkiej UFC wypowiedział się o potencjalnej walce z Jonem Jonesem. Jest on przekonany, że w konfrontacji z “Bonesem” w dywizji ciężkiej, poddałby go w parterze.

Dominick Reyes kontuzjowany! Nie będzie walki ze świetnym Czechem!

Dominick Reyes kontuzjowany! Niestety, nie dojdzie do wyczekiwanej walki ze świetnym Czechem, do której miało dojść 28 lutego w Las Vegas.

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Rębeckiego, stawką pas!

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Organizacja Fight Exclusive Night podała właśnie informację dotyczącą najważniejszego zestawienia nadchodzącej gali!