MMA PLArchiwumKSWXTB KSW 78: Valeriu Mircea latającym kolanem i potężnym sierpem posłał na deski Borysa Mańkowskiego. Ależ nokaut! [WIDEO]

XTB KSW 78: Valeriu Mircea latającym kolanem i potężnym sierpem posłał na deski Borysa Mańkowskiego. Ależ nokaut! [WIDEO]

Valeriu Mircea (28-8-1) efektownie znokautował Borysa Mańkowskiego (22-11-1) na gali XTB KSW 78 w szczecińskiej Netto Arenie.

XTB KSW 78 Valeriu Mircea

Mańkowski szybko zajął miejsce w środku klatki. Wywierał presję i sporo kopał. Musiał jednak uważać, bo Mircea chętnie wchodził w wymiany. “Diabeł Tasmański” ruszył z kombinacją ciosów, po której oglądaliśmy krótki klincz. Zawodnicy wrócili do walki w stójce. W pewnym momencie Mołdawianin wystrzelił latającym kolanem, które weszło więc idealnie. Mańkowski padł na matę, przyjął jeszcze potężny prawy sierpowy i parę innych ciosów. Sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis