MMA PLKSWXTB KSW 78: Valeriu Mircea latającym kolanem i potężnym sierpem posłał na deski Borysa Mańkowskiego. Ależ nokaut! [WIDEO]

XTB KSW 78: Valeriu Mircea latającym kolanem i potężnym sierpem posłał na deski Borysa Mańkowskiego. Ależ nokaut! [WIDEO]

Valeriu Mircea (28-8-1) efektownie znokautował Borysa Mańkowskiego (22-11-1) na gali XTB KSW 78 w szczecińskiej Netto Arenie.

XTB KSW 78 Valeriu Mircea

Mańkowski szybko zajął miejsce w środku klatki. Wywierał presję i sporo kopał. Musiał jednak uważać, bo Mircea chętnie wchodził w wymiany. “Diabeł Tasmański” ruszył z kombinacją ciosów, po której oglądaliśmy krótki klincz. Zawodnicy wrócili do walki w stójce. W pewnym momencie Mołdawianin wystrzelił latającym kolanem, które weszło więc idealnie. Mańkowski padł na matę, przyjął jeszcze potężny prawy sierpowy i parę innych ciosów. Sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis