MMA PLInneCzas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Artnox Camp
Foto: Artnox Fight Sport

Podobnie jak i poprzednia edycja również lutowy obóz odbędzie się w Klubie Samuraj we Wrocławiu w weekend 10-12 lutego. Uczestnicy będą mieli okazji potrenować oraz posparować. Udział będą mogli wziąć zawodnicy i zawodniczki, którzy mają za sobą starty przynajmniej w amatorskiej formule MMA.

“Kolejna edycja Artnox Camp już 10-12 Lutego!🔥🔥🔥 Tradycyjnie nasz obóz to świetna okazja aby pokazać się ze swojej najlepszej strony i zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport! 🤝 Nie zabraknie oczywiście naszych zawodników, z którymi będziecie mogli potrenować i posparować! 🥊🥊🥊 Zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki, którzy mają za sobą starty przynajmniej w formule amatorskiej MMA 👊👊👊

📍Miejsce : Klub Samuraj Fight&Fitness, ul. Bałtycka 19, Wrocław

📆Data: 10-12.02.2023

📋Harmonogram:

Piątek – 19:00 Pierwszy Trening

Sobota – 11:00 Drugi Trening

Sobota – 19:00 Sparingi MMA

Niedziela – 11:00 Czwarty Trening kończący obóz

💰Koszt obozu: 400 zł

Zgłoszenia wysyłajcie bezpośrednio do Krzysztof Latocha, w razie pytań piszcie śmiało!”

Kolejna edycja Artnox Camp już 10-12 Lutego!🔥🔥🔥 Tradycyjnie nasz obóz to świetna okazja aby pokazać się ze swojej…

Posted by Artnox Fight Sport on Sunday, January 8, 2023

Poprzednia edycja

Poprzednia edycja Artnox Camp odbyła się w maju ubiegłego roku. Uczestnicy mogli m.in potrenować zapasy z Radosławem Marcinkiewiczem. Odbyły się też treningi K-1 z Witoldem Kostką, trenerem kadry Polski jak również zajęcie grapplingowe pod okiem Artura Gwoździa.

Pierwszy dzień Artnoxowego Campu w Klub Samuraj za nami! Wielkie podziękowania dla wszystkich zawodników oraz w…

Posted by Artnox Fight Sport on Friday, May 6, 2022

Dziś drugi dzień Artnoxowego Campu! Za nami świetny trening pod okiem trenera kadry Polski K1 – Witold Kostka 🥊🥊🥊 Cenna…

Posted by Artnox Fight Sport on Saturday, May 7, 2022

Za nami ostatni trening Artnoxowego Campu w Klub Samuraj, dziś techniki parterowe pod okiem Artur Gwóźdź, które…

Posted by Artnox Fight Sport on Sunday, May 8, 2022

Najbardziej zaimponował trenerom Krystian Szczęsny (2-1). Kilka miesięcy później zawodnika tego mogliśmy oglądać na gali Babilon MMA 32 w Radomiu, gdzie już w pierwszej rundzie znokautował Bartłomiej Nowaka.

Z radością informujemy, że Krystian Szczęsny to zawodnik, który zaimponował wszystkim trenerom na minionym Artnoxowym…

Posted by Artnox Fight Sport on Monday, May 9, 2022

Artnox Campy odbywały się również w latach wcześniejszych. Dzięki jednemu z nich kontrakt z Artnox Fight Sport podpisał choćby Adam Łaguna (6-2), który w zeszłym roku miał okazję walczyć o pas mistrzowski w organizacji Babilon MMA.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis