MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaZimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Szpilka

W ostatnim czasie Zimnoch w mocnych słowach wypowiadał się o Krzysztofie Głowackim, Nikodemie Jeżewskim oraz o wspomnianym Arturze Szpilce.

39-latek na zawodowy ring powrócił 23 listopada 2019 roku na gali organizowanej przez Mateusza Borka. Nie był to udany występ… Zimnoch już w drugiej odsłonie został zastopowany w starciu z Krzysztofem Twardowskim.

Zimnoch ponownie zabiera głos!

Jeszcze parę dni temu pisaliśmy o tym, że Krzysztof Zimnoch zaczepia Artura Szpilkę w mediach społecznościowych…

Adam zrobił co trzeba. Jesteś słaby. Wystarczy posłuchać twojego nieżyjącego już trenera ŚP Andrzeja Gmitruka. Emocje Cię zjadły gościu. Przeszłość Cię dopadła. Jeszcze tylko ja zostałem. Artur puk puk. Idę po Ciebie

To nie koniec, bowiem Zimnoch ponownie mocno zaczepia popularnego ”Szpilę”.

Konio****. Nawet ręce o firankę powycierał zamiast umyć. Potem na pewno jadł. Tfu bydło

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk mocno o Ferrarim: Będący po pięćdziesiątce mój ojciec też by go pobił! Widzieliście?

Kolejna mocna wypowiedź niepokonanego pięściarza! Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem bokser.org wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. Uznany pięściarz stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Łaszczyk już trzeciego lutego w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. 

Kowalski mocno o Fight Exclusive Night: Nie będę współpracował z takimi organizacjami! Co wy na to?

Adam Kowalski (14-7-1) ma za sobą bardzo ważne zwycięstwo. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w ostatniej rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił jak wygląda jego aktualna sytuacja w Fight Exclusive Night. Kowalski zapewnił, że nie chce współpracować z takimi organizacjami!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis