MMA PLNajnowszeKSWPatryk Kaczmarczyk krytykuje promocję zawodników KSW w Viaplay. Cieszy się końcem tej współpracy

Patryk Kaczmarczyk krytykuje promocję zawodników KSW w Viaplay. Cieszy się końcem tej współpracy

Młoda gwiazda Federacji KSW Patryk Kaczmarczyk krytykuje promocję zawodników KSW, jaka ta ma miejsce podczas trwającej jeszcze w tym roku współpracy KSW z platformą Viaplay. Kaczmarczyk cieszy się z faktu, iż ta współpraca zaraz się kończy.

Patryk Kaczmarczyk krytykuje promocję zawodników KSW w Viaplay

Gale Federacji KSW z końcem roku 2024 przestaną być transmitowane w Polsce przez platformę Viaplay, która kończy swoją działalność w naszym kraju.

W związku z powyższym, Federacja KSW jest aktualnie w trakcie negocjacji z kandydatami na kolejnego partnera medialnego w Polsce.

Dużo mówi się o potencjalnej współpracy KSW z Canalem+, co zdaniem Patryka Kaczmarczyka byłoby dobrą wiadomością.

Patryk Kaczmarczyk krytykuje promocję zawodników KSW w Viaplay. Cieszy się końcem tej współpracy

Kaczmarczyk gościł w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział swoje zdanie na temat promocji zawodników KSW w erze Viaplay. Przywołał nawet czasy gal KSW na Polsacie, gdzie jego zdaniem zyskiwał dużo większy rozgłos niż w dzisiejszych realiach marketingowych polskiego giganta:

“Na pewno jest to lepszy krok niż Viaplay. Jednak ten Canal+ posiada dużo takich laików. A umówimy się – jeżeli ktoś ma wejść na aplikację, wykupywać to, to nie zawsze działa. Ja wiem, że na przykład starsi ludzie, im to nie pasuje. Że na przykład trzeba podać kartę kredytową, żeby założyć sobie konto na Viaplay. Wydaje mi się, że to był biznesowo dobry ruch dla KSW, ale dla promocji zawodników niekoniecznie.”

Cały program Oktagon Live z udziałem m.in. Patryka Kaczmarczyka do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak sądzicie – gdzie w roku 2025 będą transmitowane gale Federacji KSW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis