MMA PLNajnowszeCiekawostkiKamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Ferrari

Kamil Szeremeta (23-2-1) to doświadczony pięściarz trenujący w klubie Hetman Białystok. Pomimo tego, że był czempionem Europy, miał chrapkę na coś więcej. Niestety, zarówno walkę o pasy IBF i IBO, jak i pojedynek o pas WBO zakończyły się niepowodzeniem. Były to jego jedyne porażki w zawodowej karierze.

FAME MMA 17, a w tym starcie Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem, coraz bliżej. Bukmacherzy mają swojego faworyta. Jednakże, opinie ludzi, czy ekspertów w dalszym ciągu nie dają jasności, kto prawdopodobnie wróci z tarczą po tej hitowej konfrontacji.

Kamil Szeremeta

Trochę się martwię o tą walkę. Z kim nie rozmawiam ze świata boksu, to wskazuje jako faworyta Kamila Łaszczyka. Ja też oczywiście…serce, wszystko wskazuje na to, że Kamil wygra. Ale jednak, on nigdy nie miał walki w MMA. Amadeusz Frajeri już jakieś walki stoczył, obycie ma. Po drugie, napewno jest na jakichś mocniejszych substancjach niż jakaś tam kreatyna. Jest dużo cięższy, silniejszy, jakiś tam parter ma, coś tam pokopał. Kamil Łaszczyk to jednak tylko stójka i tylko boks. (…) Mam nadzieję, że Kamil to przerobił i, że wiedział o walce szybciej niż została ogłoszona.

Padł też temat braku odpowiedzi Amadeusza na krótkie wideo, w którym Kamil Szeremeta dość ostro się o nim wypowiada.

Jesteśmy w podobnej wadze. On woli zaczepić chłopaka, który waży 60 kg. Z Tomaszem Adamkiem w MMA? No to wiadomo, Adamek to nazwisko o wiele bardziej znane to więcej pieniędzy zarobiłby. Niech on nie wybiega w przyszłość. Ma za niedługo walkę z Kamilem Łaszczykiem. Od którego, dajcie panie Boże, oby wygrał sport, charakter, ciężka praca, talent, a nie patola. Dajcie panie Boże, proszę Cię, amen.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot przygotuje freak fightera do walki? Stanowcze słowa zawodnika UFC!

Mateusz Gamrot (21-2) pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 78 w Szczecinie, gdzie widzieliśmy go w narożniku Borysa Mańkowskiego. ”Gamer” za kulisami porozmawiał z Patrykiem Prokulskim (TVP Sport), gdzie odpowiedział na parę pytań. Padło pytanie o potencjalne przygotowanie freak fightera do walki. Polak nie ukrywał, że było sporo propozycje, ale…

Tomasz Adamek o freak fighach: Śmiech na sali, nie nazywajmy tego sportem

Kolejna mocna wypowiedź “Górala”! Tomasz Adamek mocno wypowiedział się o freak fightach. A wszystko w rozmowie z Piotrem Jagiełło z TVP Sport i w kontekście walki Kamila Łaszczyka z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem na gali FAME 17.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis