MMA PLNajnowszeKSWRuchała przed walką z Kaczmarczykiem na XTB KSW 94: Nie widzę płaszczyzny, w której może mi zagrozić

Ruchała przed walką z Kaczmarczykiem na XTB KSW 94: Nie widzę płaszczyzny, w której może mi zagrozić

Robert Ruchała jest niezwykle pewny siebie przed nadchodzącą walką z Patrykiem Kaczmarczykiem na gali XTB KSW 94. Były mistrz wagi piórkowej planuje odzyskać tytuł, a Kaczmarczyk jest ostatnią przeszkodą na tej drodze.

Ruchała przed walką z Kaczmarczykiem

Obaj zawodnicy zmierzą się w pojedynku, którego stawką będzie tymczasowy tytuł mistrzowski w wadze piórkowej. Starcie Ruchała vs Kaczmarczyk 2 jest jedną z najważniejszych walk całej imprezy, która już 11 maja odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku.

Ostatnie bilety dostępne na eBilet.pl

Ruchała przed walką z Kaczmarczykiem na XTB KSW 94: Nie widzę płaszczyzny, w której może mi zagrozić

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź tego starcia. Na oficjalnej stronie Federacji KSW natomiast mamy wypowiedź Ruchały, który emanuje pewnością siebie przed tym rewanżem:

“Uważam, że jestem tak przygotowany na Patryka, że nie widzę płaszczyzny, w której może mi zagrozić. W ciągu dziewięciu miesięcy zrobiłem ogromny progres i pokażę to 11 maja. Walczyliśmy z Patrykiem już dwa razy. W KSW biliśmy się pod koniec 2021 roku. W ponad dwa lata można zrobić ogromny progres i myślę, że ta walka będzie wyglądać całkowicie inaczej niż poprzednie starcie.” – powiedział Ruchała.

Poniżej wspominana oficjalna zapowiedź walki Ruchała vs Kaczmarczyk 2:

A Wy komu kibicujecie w tej walce? Jesteście za Robertem Ruchałą czy Patrykiem Kaczmarczykiem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis