MMA PLKSWTyson z GROMDY w więzieniu! Są poszlaki mówiące za co poszedł siedzieć!

Tyson z GROMDY w więzieniu! Są poszlaki mówiące za co poszedł siedzieć!

Foto: GROMDA

Krystian K., czyli popularny w polskim sporcie walki Tyson z GROMDY w więzieniu! Finalista gali walk na gołe pięści miał niedługo wystąpić w ostatecznym starciu, którego stawką ma być 100 tysięcy złotych.

Nie wiadomo, czy wobec osadzenia Krystiana K. w więzieniu finał GROMDY dojdzie do skutku. Ale po kolei – co się stało z Tysonem?

Tyson z GROMDY w więzieniu! Są poszlaki mówiące za co poszedł siedzieć!

K. jest wielkim i wiernym fanem klubu piłkarskiego Elana Toruń. Według portalu DDtorun.pl, Tyson wraz z innymi kibicami pojechał do Bydgoszczy, by polować na kibiców Zawiszy. Według słów anonimowego donosiciela, Tysona zamknięto za pobicie przypadkowej osoby:

Z informacji które posiadam wynika, że finalista turnieju na gole pieści Gromda – kibic Elany Krystian Tyson K. został w poniedziałek aresztowany pod zarzutem pobicia. Elanowcy w zeszły weekend wybrali się na poszukiwania kibiców Zawiszy do Bydgoszczy. Nie spotkali nikogo i pobili przypadkowych bydgoszczan. Tyson prawdopodobnie zapomniał o swojej popularności i został wskazany jako sprawca pobicia. Jego udział w finale wydaje się być niemożliwy z uwagi, że prawdopodobnie czeka go trzymiesięczna sankcja.” – czytamy na DDtorun.pl

Tyson miał zmierzyć się z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem w finale turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 3. Właściciele organizacji na ten moment nie zabrali głosu w sprawie. Termin gali GROMDA 3 na ten moment także nie jest jeszcze znany.

Zobacz także:

Typowanie redakcyjne #231: KSW 56: Materla vs. Soldić

Zapraszamy na dwieście trzydziestą pierwszą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 56, która odbędzie się bez udziału publiczności w studio. 

Mocne słowa Tomasza Narkuna! Będzie w sobotę zwycięstwo?

Tomasz Narkun jest pewny siebie przed sobotnim starciem. ”Żyrafa” na KSW 56 będzie bronił pasa w kategorii półciężkiej.

Starcie czołowych ciężkich walką wieczoru przyszłorocznej gali UFC

Alistair Overeem i Alexander Volkov spotkają się w oktagonie UFC. Ich pojedynek zobaczymy w weekend Super Bowl.