MMA PLAlistair OvereemAlistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się na UFC w Super Bowl weekend

Alistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się na UFC w Super Bowl weekend

Foto: UFC.com

Stało się! Alistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali UFC, która odbędzie się w Super Bowl weekend!

Informację o tym zestawieniu podał prezes UFC, Dana White podczas transmisji w ESPN. Starcie to może wyłonić pretendenta do walki o pas mistrzowski w dywizji ciężkiej.

Gala UFC w Super Bowl weekend odbędzie się 6 lutego.

Alistair Overeem i Aleksander Volkov zmierzą się na UFC w Super Bowl weekend

Alistair Overeem (47-18) zapowiedział ostatnią próbę dojścia do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej w swojej karierze. 41-letni były mistrz Strikeforce, DREAM czy K-1 wygrał cztery ze swoich ostatnich pięciu walk. Jedyną porażkę poniósł w walce z Jairzinho Rozenstruikiem, którego przez większość walki dominował, ale dał się trafić w końcówce starcia, przegrywając przez nokaut.

Rywalem Holendra będzie niebezpieczny Aleksander Volkov (32-8). Rosjanin od czterech walk przeplata porażki ze zwycięstwami. Ostatnią walkę stoczył w październiku na gali UFC 254, gdzie znokautował w drugiej rundzie Walta Harrisa. Była to 25 wygrana przed czasem rosyjskiego “Drago”.

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski przeszedł COVID-19! “Do klatki w tym roku już nie wejdę”

Jedna z gwiazd Federacji KSW Łukasz “Juras” Jurkowski przeszedł COVID-19! Człowiek-orkiestra polskiego MMA w poruszającym wpisie opowiedział o przebiegu choroby, która terroryzuje umysły społeczeństw na całym świecie oraz zapowiedział, że w tym roku do klatki już nie wejdzie.

Bellator 252 – wyniki. Patricio “Pitbull” Freire szybko nokautuje rywala

Kolejna gala w Uncasville w stanie Connecticut za nami. Tym razem chodzi o Bellator 252, gdzie zobaczyliśmy m.in. kolejne walki Grand Prix kategorii piórkowej.

Maciej Różański obronił pas. Dokonał tego dzięki rzadkiej technice!

W walce wieczoru gali EFM 4: Walka o niepodległość w Szczecinie Maciej Różański pokonał Mantasa Zukauskasa. Pojedynek zakończył rzadkim duszeniem.