MMA PLKSWTomasz Narkun przed KSW 56: Ja może jestem chudy, ale jak przypie*dole to będzie grubo! [WIDEO]

Tomasz Narkun przed KSW 56: Ja może jestem chudy, ale jak przypie*dole to będzie grubo! [WIDEO]

Tomasz Narkun (17-3) czternastego listopada stanie do obrony pasa w kategorii półciężkiej. ”Żyrafa” podczas 56 edycji w Łodzi zmierzy się z niepokonanym Ivanem Erslanem (9-0).

Narkun

Już ponad pięć lat Tomasz Narkun zasiada na tronie kategorii półciężkiej KSW i chociaż kilka razy wieszczono mu upadek, w kolejnych bojach regularnie udowadniał, że strącenie go ze szczytu jest bardzo trudnym zadaniem.

Narkun sięgnął po mistrzowski tytuł w roku 2015 kiedy to podczas pierwszej gali KSW w Londynie zrewanżował się Goranowi Relijiciowi za wcześniejszą przegraną. Polak był zdeterminowany i nie tylko pokonał rywala, ale zrobił to w pięknym stylu nokautując go już w rundzie otwierającej walkę.

Narkun: Potem mieli problem z dotlenieniem tego wszystkiego…

Tomasz Narkun (17-3) jest pewny siebie przed sobotnim pojedynkiem. Wojownik ze Szczecina zapewnia, że jak trafi w cel to nie będzie co zbierać..

Jeśli chodzi o pryzmat kulturystyczny to może jest bardziej napompowany. Tylko jak wiemy w walce to w ogóle nie ma żadnego przyłożenia. Ostatnio przyjechał Chorwat, który walczył z Przemysławem Mysialą. Nie wiem czy pamiętacie. Był tak pocięty, że mówię ”on powinien jechać na zawody kulturystyczne, a po dwóch minutach nie miał siły stać na nogach” (śmiech) także myślę, że to jest całkiem co innego. Jeżeli chodzi o kwestię wyglądowe, a tego jak się przekłada na walkę. Bo niejednokrotnie widzieliśmy, że zawodnicy pocięci, wyżyłowani, każdą żyłkę widać na ciele, bardzo duży, napompowani to potem mieli problem z dotlenieniem tego wszystkiego. Może ja jestem chudy, ale jak przypi*rdole to będzie grubo!     

Cała rozmowa poniżej:

Ostatni raz Tomasz Narkun bronił pasa podczas kolejnej gali KSW w Londynie i też wygrał przez poddanie. Tym razem mistrz pokonał Przemysława Mysialę. Wcześniej jednak Tomek dokonał czegoś, co przez lata wydawało się być niemożliwe – w roku 2018 dwa razy pobił Mameda Khalidova. Były to super walki stoczone w umownym limicie wagowym. W pierwszym starciu Narkun poddał Mameda, a w rewanżu wygrał z nim na punkty. Dla Khalidova były to pierwsze przegrane od blisko dziesięciu lat.

W czasie panowanie na tronie wagi półciężkiej Tomasz miał też epizod związany z królewską kategorią wagową. W roku 2019 zmierzył się z jej mistrzem Philem De Friesem, ale podbój wagi  ciężkiej nie poszedł po myśli Polaka, który musiał uznać wyższość w klatce rywala z Anglii.

KSW 56

Data: 14 listopada 2020 roku
Transmisja: start o 20:00 (sobota) w systemie PPV (cena – 40 zł)

83,9 kg: Michał Materla (29-7) vs. Robert Soldić (17-3)
93 kg: Tomasz Narkun (17-3) vs. Ivan Erslan (9-0, 1 N/C) – o pas wagi półciężkiej
56,7 kg: Karolina Owczarz (3-0) vs. Justyna Haba (2-1)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (17-3) vs. Marius Žaromskis (22-9, 1 N/C)
73 kg: Mateusz Legierski (6-0) vs. Francisco Barrio (7-1)
68 kg: Sebastian Rajewski (9-5) vs. Filip Pejić (14-4-2)
65,8 kg: Daniel Torres (10-4, 1 N/C) vs. Max Coga (22-6-1)
65,8 kg: Robert Ruchała (3-0) vs. Michał Domin (3-1)

Zobacz także:

Narkun o potencjalnej walce z Błachowiczem! Zaskoczeni?

”Żyrafa” już w sobotę wraca do klatki KSW. Narkun będzie bronił pasa w kategorii półciężkiej. Tomek odpowiedział na pytanie o potencjalną walkę z Błachowiczem

Co wy na to! Anderson Silva w Bellatorze?

Wygląda na to, że Brazylijska legenda nie zamierza poprzestawać! ”Spider” prowadzi rozmowy z organizacją Bellator.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis