MMA PLCiekawostkiTrener znęcał się nad dziećmi! Poszukuje go zawodnik UFC [WIDEO]

Trener znęcał się nad dziećmi! Poszukuje go zawodnik UFC [WIDEO]

To skandal! W sieci opublikowano materiał wideo ze sparingów, na których widać jak trener znęcał się nad dziećmi. Mężczyznę, udającego trenera poszukuje teraz między innymi zawodnik UFC – Kelvin Gastelum.

Amerykanin jest jedną z osób, która nagłośniła sprawę. Na swoim koncie na Twitterze opublikował materiał, na którym widać jak mężczyzna pod przykrywką sparingu znęca się nad dziećmi wykorzystując swoją przewagę siły.

Trener znęcał się nad dziećmi! Poszukuje go zawodnik UFC

Sprawa jest szeroko komentowana w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna widoczny na nagraniu przekracza swoje uprawnienia i dosłownie znęca się nad dziećmi, które kopie, bije i wykorzystuje.

Kelvin Gastelum – podobnie jak reszta środowiska mieszanych sztuk walki – jest zdruzgotany tym materiałem i apeluje o odnalezienie mężczyzny:

“Ten facet musi zostać zdemaskowany i powstrzymany przed dalszym szkoleniem jakichkolwiek dzieci. Musi też doznać potężnego pobicia samego siebie! Jego instagram to (@helal_gapr), tego kolesia trzeba powstrzymać!” – napisał Gastelum.

Materiał ze skandalicznych sparingów mężczyzny z dziećmi możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Różal propsuje Stiflera: Bardzo szanuję takich ludzi. Podziwiam i namawiam do naśladowania

Marcin “Różal” Różalski propsuje Damiana “Stiflera” Zduńczyka. Była gwiazda Warsaw Shore przeszła niemałą metamorfozę, rzucając używki i przechodząc na sportowy tryb życia. Poza tym, “Stifler” przejawia swoją ogromną sympatię do zwierząt.

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!

Don Kasjo przyznał się do hazardu! Zdradził najwyższą kwotę, jaką przegrał w kasynie!

Kasjusz Życiński, czyli dla wielu fanów sportów walki znany Don Kasjo przyznał się do hazardu i do tego, że ma problem z tą rozrywką, która ewidentnie go wciągnęła. Gwiazdor FAME MMA podał także najwyższą kwotę, jaką zostawił w kasynie.