MMA PLNajnowszeFAME MMARóżal propsuje Stiflera: Bardzo szanuję takich ludzi. Podziwiam i namawiam do naśladowania

Różal propsuje Stiflera: Bardzo szanuję takich ludzi. Podziwiam i namawiam do naśladowania

Marcin “Różal” Różalski propsuje Damiana “Stiflera” Zduńczyka. Była gwiazda Warsaw Shore przeszła niemałą metamorfozę, rzucając używki i przechodząc na sportowy tryb życia. Poza tym, “Stifler” przejawia swoją ogromną sympatię do zwierząt.

Różal propsuje Stiflera
Foto: Facebook/ Marcin Różalski

A zwierzęta właśnie to wielka pasja Marcina Różalskiego, który prowadzi swój słynny już w Polsce “Różaland”, gdzie opiekuje się zwierzętami. Teraz były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze Zduńczykiem, którego nieskrywanie chwali.

Różal propsuje Stiflera: Bardzo szanuję takich ludzi. Podziwiam i namawiam do naśladowania

“Stifler” ma za sobą debiut w walce w formule mieszanych sztuk walki. W walce wieczoru gali FAME MMA 7 co prawda przegrał on z Popkiem Monsterem, ale dał się poznać fanom mieszanych sztuk walki. Sam przyznał, że występ na minionej gali nie był jego ostatnim w MMA.

O “Stiflerze” w superlatywach wypowiedział się Marcin Różalski, który tak oto scharakteryzował Damiana Zduńczyka i namawia fanów, by brali z niego przykład:

Kto oglądał Koleżkę Stiflera w jednym z programów tv to wie i pamięta jaki z Niego był Gagatek.Tetaz metamorfoza w 100%.Zero używek,trening,dieta,starty w zawodach sylwetkowych,a ostatnio występ na gali FAME.Bardzo szanuję takich Ludzi,podziwiam i namawiam do naśladowania.Napewno bez pójścia w 1 część,tzn melanż,ale jeżeli już jesteś w melanżu to od razu przechodź do części 2,tj treningu,życia sportowego,pomagania.Kolejna,mega rzecz to zaangażowanie się Stiwa w pomoc Zwierzakom.Sam ma w domu kilka adoptowanych psiaków,bierze udział w akcji @niekupujadoptujcom i wielu innych.Różaland też znalazł się na liście stowarzyszeń,którym razem ze Swoim Kolegom Szakalem pomógł.Bardzo dziękujemy i mamy nadzieje,że w czasach tego totalnego syfu Stiwi da przykład i zachęci do działania i życia sportowego młode pokolenie,które siedzi w necie i obserwuje różnych Jutuberów,nie będzie się zachwycało gównem i je powielało,tylko jak wspomniałem brało przykład z Ludzi jak Stifler”

Kto oglądał Koleżkę Stiflera w jednym z programów tv to wie i pamięta jaki z Niego był Gagatek.Tetaz metamorfoza w…

Posted by Marcin Różal Różalski on Sunday, September 13, 2020

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!

Don Kasjo przyznał się do hazardu! Zdradził najwyższą kwotę, jaką przegrał w kasynie!

Kasjusz Życiński, czyli dla wielu fanów sportów walki znany Don Kasjo przyznał się do hazardu i do tego, że ma problem z tą rozrywką, która ewidentnie go wciągnęła. Gwiazdor FAME MMA podał także najwyższą kwotę, jaką zostawił w kasynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis