MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo przyznał się do hazardu! Zdradził najwyższą kwotę, jaką przegrał w kasynie!

Don Kasjo przyznał się do hazardu! Zdradził najwyższą kwotę, jaką przegrał w kasynie!

Kasjusz Życiński, czyli dla wielu fanów sportów walki znany Don Kasjo przyznał się do hazardu i do tego, że ma problem z tą rozrywką, która ewidentnie go wciągnęła. Gwiazdor FAME MMA podał także najwyższą kwotę, jaką zostawił w kasynie.

Don Kasjo przyznał się do hazardu
Foto: Facebook/ Don Kasjo

Don Kasjo był gościem Kamila Bekiera w programie Kto Wygrał na YouTube, gdzie odpowiadał na wiele różnych pytań. To tam właśnie przyznał się do problemu z hazardem.

Don Kasjo przyznał się do hazardu!

“Mam świadomość, że mam problem z hazardem. Przyjechałem do Warszawy i straciłem od razu dużą poduszkę finansową. To był początek mojej drogi tutaj w Warszawie. Wydaje mi się, że chciałem się odciąć od tego całego gówna, od tego show biznesu, gdzie jest mnóstwo ludzi fałszywych. A tam jest inaczej, jest spokój rzucasz sobie dużą gotówką i grasz. Ale mam nadzieję, że teraz sobie dobrze poukładałem i przeanalizowałem wszystko w głowie i nie zniszczy mnie ten hazard.” – powiedział.

Kasjusz Życiński zdradził także jaka była najwyższa kwota, którą przegrał w kasynie:

“Najwięcej? 126 tysięcy w dwie doby. Czyli siedziałem tam 48 godzin. W sumie z pół miliona już. Miałem takie trzy etapy w życiu, gdzie dużo popłynąłem. Ale teraz mam nadzieję, że wyciągnąłem wnioski i będę inwestował tę kasę w jakieś lepsze cele i tyle. Wiem, jestem świadomy tego, że mam problem, że nie mam kontroli i wchodzę i płynę w kasynie.”

Całą rozmowę z Don Kasjo możecie zobaczyć poniżej (jest to pierwsza z dwóch części wywiadu):

Zobacz także:

Wrzosek typuje walkę Don Kasjo-Najman! Zaskoczeni?

”Polish Zombie” jest przekonany kto wygra starcie na FAME MMA 8. Wrzosek już parokrotnie na żywo widział freakowe eventy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis