MMA PLNajnowszeFAME MMAMirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!

Rozpara

Prekursor MMA w naszym kraju pojawił się na ostatniej gali FAME MMA 7 w narożniku dwóch uczestników. ”Lew” szybko został zdemolowany z rąk Marcina Najamana. Lepiej było w przypadku Amadeusza Roślika, który w drugiej rundzie powalił Adriana ”Polaka” Polańskiego. ”Ferrari” poniesiony emocjami wyprowadził kopnięcie w parterze – ciężko nokautując rywala. Decyzja mogła być tylko jedna. ”Ferrari” został zdyskwalifikowany.

Mirosław Okniński ponownie atakuje szefa FAME MMA!

Mirosław Okniński jest jeszcze bardziej podrażniony ostatnim wywiadem Krzysztofa Rozpary dla portalu fightsport.pl. Szef FAME MMA postanowił odpowiedzieć na wcześniejsze słowa Oknińskiego, który zamieszczał wpisy mediach społecznościowych oraz zaskoczył swoim zachowaniem po walce wspomnianego Amadeusza Roślika.

Okniński-Rozpara
Okniński-Rozpara
Okniński-Rozpara

Wygląda na to, że będzie ciężko, aby relacje na linii Mirosław Okniński-FAME MMA poprawiły się w niedalekiej przyszłości. Co w tej sytuacji? Wydawało się, że Amadeusz ”Ferrari” Roślik do następnych walk będzie przygotowywał się pod okiem Mirosław Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Zobacz także:

Pas w stawce! Zaskoczeni?

Jak się okazuje na najbliższej gali FAME MMA 8 zobaczymy walkę o pas. Jaki tytuł będzie na szali? Zobaczcie sami

PunchDown wraca ze zdwojoną siłą! Będziecie oglądać?

Organizacja PunchDown ogłosiła swoje następne wydarzenie. Będzie ciekawie. Właśnie ruszyły zapisy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis