MMA PLKSWTo już 12 lat! Dzisiaj rocznica walki na KSW, która zmieniła polskie MMA [WIDEO]

To już 12 lat! Dzisiaj rocznica walki na KSW, która zmieniła polskie MMA [WIDEO]

To był freak fight! To był freak fight, który zmienił polskie MMA na zawsze! Federacja KSW udostępniła na swoich kanałach w mediach społecznościowych walkę, która 12 lat temu zrobiła furorę w Polsce!

KSW

Był 11 grudnia 2009 roku gala KSW 12 na warszawskim Torwarze. Transmisja w otwartej telewizji Polsat. Miliony ludzi przed telewizorami czekało na starcie najsilniejszego człowieka świata Mariusza Pudzianowskiego z najsilniejszym trash talkerem w Polsce Marcinem Najmanem.

To już 12 lat! Dzisiaj rocznica walki na KSW, która zmieniła polskie MMA [WIDEO]

Walka ta na zawsze zmieniła oblicze MMA w Polsce. Sport ten wszedł do mainstreamu z przytupem, a cała Polska zaczęła trenować mieszane sztuki walki.

Od tamtej właśnie pory wielu dzisiejszych kibiców mieszanych sztuk walki zaczęło w ogóle śledzić tę dyscyplinę, wcześniej nie mając o niej pojęcia.

A jak zakończyła się ta walka?

Zapraszamy do swoistego wehikułu czasu od KSW:

On This Day: Mariusz Pudzianowski made his KSW debut and beats Marcin Najman

1⃣2⃣ lat temu doszło do tej awantury i wszystko się zmieniło 🔥Mariusz Pudzianowski vs Marcin NajmanOd teraz wszystkie gale KSW można będzie oglądać w ➡️ Viaplay Sport Polska

Posted by KSW on Saturday, December 11, 2021

Zobacz także:

GROMDA 7: Organizacja do końca czekała na ”Łazara”! W sieci pojawiło się straszne zdjęcie! Widzieliście?

Rafał ”Łazar” Łazarek miał wystąpić w superfighcie podczas wczorajszej gali GROMDA 7. Mariusz Grabowski i Mateusz Borek w studiu poinformowali, że ich zawodników nie pojawił się na hali. Organizatorzy do samego końca mieli nadzieję, że ”Łazar” zawalczy z Kamilem “Rudym” Zglińskim.

Tańcula dalej marzy o KSW! Wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula ma swoją matrycę marzeń i nie zamierza rezygnować nawet jeśli będzie to ciężkie do zrealizowania. ”Aroy” już w przeszłości mówił, że jego marzeniem jest walka w organizacji KSW. Tańcula na insta stories wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć u Maciej Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

GROMDA 7: ”Hunter” mógł liczyć na duże wsparcie kibiców! Jest nagranie!

Daniel “Hunter” Więcławski od samego początku mógł liczyć na mocne wsparcie kibiców. W sieci pojawiło się nagranie dopingu kibiców – trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis