MMA PLGROMDAGROMDA 7: Organizacja do końca czekała na ”Łazara”! W sieci pojawiło się straszne zdjęcie!

GROMDA 7: Organizacja do końca czekała na ”Łazara”! W sieci pojawiło się straszne zdjęcie!

Rafał ”Łazar” Łazarek miał wystąpić w superfighcie podczas wczorajszej gali GROMDA 7. Mariusz Grabowski i Mateusz Borek w studiu poinformowali, że ich zawodników nie pojawił się na hali. Organizatorzy do samego końca mieli nadzieję, że ”Łazar” zawalczy z Kamilem “Rudym” Zglińskim.

Łazar

Łazarek w GROMDZIE stoczył pięć pojedynków – w tym raz wystartował w turnieju. 34-latek przegrywał tylko z mocnym Mateuszem Kubiszynem oraz Tomaszem Gromadzkim. ”Łazar” ostatnie starcie stoczył w maju na GROMDA 5, gdy przed czasem odprawił Armana Amiryana.

Co z ”Łazarem”?

Takie pytanie zapewne zadaje sobie wielu fanów! Rafał ”Łazar” Łazarek nie przyjechał na halę i tym samym nie zawalczył na wczorajszej 7 edycji GROMDY.

Podczas gali na relacji facebookowej zawodnika pojawiły się straszne zdjęcia, które wskazywałby, że ”Łazar” jest w niebezpieczeństwie.

Zobacz także:

Dojdzie w przyszłości do rewanżu na FAME MMA? Marcin Malczyński chce drugiej walki z… Tańculą!

To dość zaskakujące słowa! Marcin Malczyński na insta stories odpowiadał na pytania kibiców. Były mistrz FAME MMA po odbudowaniu się nie wyklucza rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis