MMA PLArek TańculaTańcula dalej marzy o KSW! Wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć!

Tańcula dalej marzy o KSW! Wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć!

Arkadiusz Tańcula ma swoją matrycę marzeń i nie zamierza rezygnować nawet jeśli będzie to ciężkie do zrealizowania. ”Aroy” już w przeszłości mówił, że jego marzeniem jest walka w organizacji KSW. Tańcula na insta stories wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć u Maciej Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

Tańcula

Ta walka miała wszystko aby zostać legendą wśród pojedynków celebrytów! Mała klatka, łokcie i mnóstwo złej krwi między głównymi bohaterami dostarczyły kibicom niezapomnianych emocji. Ostatecznie, po prawie 4 rundach morderczych wymian, zwycięzcą przez dyskwalifikację Jacka Murańskiego został Arkadiusz Tańcula. Fakt, że była to dyskwalifikacja nie może jednak zatrzeć wrażenia, że zwycięstwo bezsprzecznie należało się zawodnikowi Grapplingu Kraków.

Tańcula wskazał dwóch zawodników!

Arkadiusz Tańcula za pomocą insta stories wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby zawalczyć w organizacji KSW. Trzeba przyznać, że oba starcia mogłoby wzbudzić spore zainteresowanie.

W KSW na ten moment jest dwóch zawodników, z którymi mógłbym się zmierzyć. A jednym z nich jest Erko Jun, a drugim Akop Szostak.

Tańcula

Posted by Freak Fight on Friday, December 10, 2021

Zobacz także:

Kościelski krytykuje ”Gamera” za zachowanie z Don Kasjo: Nie wiem kompletnie czemu go zaczepiał! Widzieliście?

Andrzej Kościelski nie może zrozumieć zachowania Mateusza Gamrota, który jeszcze nie tak dawno wypowiadał się o ”Don Kasjo”. Było o tym głośno w środowisku MMA. Kasjusz przekonywał, że w boksie pokonałby aktualnego zawodnika UFC.

Mirosław Okniński o liściach, które sprzedaje swoim zawodnikom: Lepiej jak dostanie ode mnie niż od rywala! Zaskoczeni?

Główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński gościł w programie Trybuna Ludu, który prowadzi dziennikarz myMMA.pl Jaru Świątek. Tam odpowiadał na wiele licznych pytań i wśród nich znalazło się pytanie o genezę liści, które trener Okniński sprzedaje swoim zawodnikom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis