MMA PLGROMDAGROMDA 7: ”Hunter” mógł liczyć na duże wsparcie kibiców! Jest nagranie!

GROMDA 7: ”Hunter” mógł liczyć na duże wsparcie kibiców! Jest nagranie!

Daniel “Hunter” Więcławski od samego początku mógł liczyć na mocne wsparcie kibiców. W sieci pojawiło się nagranie dopingu kibiców – trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Hunter

To był już drugi start ”Hunter” w turnieju GROMDY. W pierwszym pokazał się z naprawdę dobrej strony. Po efektownym zwycięstwie zatrzymał go doświadczony Tomasz Gromadzki.

Tym razem Daniel doszedł do finału. Piotr “Łapa” Łapuć doznał kontuzji, więc potrzebne było zastępstwo. Mariusz “Mario” Kruczek po raz drugi przyjął w ostatniej chwili wyzwanie. ”Mario” sprawił niespodziankę w drugiej rundzie stopując faworyzowanego ”Huntera”.

Duży doping!

Daniel Więcławski uczestnik turnieju na gołe pięści mógł liczyć na liczne wsparcie. Do internetu trafiło nagranie.

Sami zobaczcie:

Hunter

Posted by Freak Fight on Saturday, December 11, 2021

Zobacz także:

GROMDA 7: Organizacja do końca czekała na ”Łazara”! W sieci pojawiło się straszne zdjęcie! Widzieliście?

Rafał ”Łazar” Łazarek miał wystąpić w superfighcie podczas wczorajszej gali GROMDA 7. Mariusz Grabowski i Mateusz Borek w studiu poinformowali, że ich zawodników nie pojawił się na hali. Organizatorzy do samego końca mieli nadzieję, że ”Łazar” zawalczy z Kamilem “Rudym” Zglińskim.

Tańcula dalej marzy o KSW! Wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula ma swoją matrycę marzeń i nie zamierza rezygnować nawet jeśli będzie to ciężkie do zrealizowania. ”Aroy” już w przeszłości mówił, że jego marzeniem jest walka w organizacji KSW. Tańcula na insta stories wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć u Maciej Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis