MMA PLDon KasjoSarara o walce Don Kasjo-Wrzosek: Ziomek, wchodzisz do Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę!

Sarara o walce Don Kasjo-Wrzosek: Ziomek, wchodzisz do Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę!

Werdykt walki wieczoru gali FAME MMA 12, w której „Don Kasjo” pokonał Marcina Wrzoska nadal pozostaje tematem na świeczniku. „Ziomek, wchodzisz do świata Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę” – skomentował wynik walki Tomasz Sarara.

Sarara o walce Don Kasjo-Wrzosek

Porażka Marcina Wrzoska w pojedynku z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim pozbawiła „Polishzombie” kontraktu z federacją KSW. Sam werdykt walki był mocno kontrowersyjny. Sztab Wrzoska zgodnie twiedzi, że Marcin wygrał tę walkę, co również potwierdziło wielu ekspertów po walce. Nic już jednak nie cofnie czasu, a Bydgoszczanin będzie musiał znowu zapracować na kolejną szansę od właścicieli KSW.

„Ziomek, wchodzisz do świata Freak-Fightów!”

Kilka dni temu na kanale Mateusza Kaniowskiego, pojawił się obszerny wywiad z Tomaszem Sararą. Zawodnik KSW podzielił się swoją optyką na walkę „Don Kasjo” vs. Marcin Wrzosek oraz samego werdyktu.

Gdybyśmy tę walkę oceniali punktacją zawodowego boksu to Wrzosek zadawał więcej tych wyraźniejszych ciosów. Wydaję mi się, że „Don Kasjo” wyprowadził więcej ciosów, ale tym ma się właśnie wyróżniać praca sędziów, że mają szukać tych celniejszych ciosów. Muszą widzieć, kto tylko macha rękami, bije ciosy po gardzie. Wyrównany pojedynek. Dla mnie ze wskazaniem na Wrzoska. Werdykt był inny.

Marcin nie może się obrażać, bo przegrał tę walkę. Ziomek, wchodzisz do federacji Freak-Fight, więc musisz brać pod uwagę wszystko. Freak-fightowe walki – czasem Freak-fightowe wyniki. Coś, co służy show, a nie poziomowi sportowemu. Jeśli show wymagało tego, żeby „Don Kasjo” wygrał to „Don Kasjo” wygrywa. Nie obrażaj się o punktację (…) Werdykt nie jest adekwatny do tego, co stało się w walce.

Zobacz także:

Armagedon 2: Efektowne zwycięstwo zawodnika KSW, przegrana mistrza FEN! [WIDEO]

W sobotę w Chorwacji odbyła się druga gala organizacji Armagedon. W walce wieczoru przed własną publicznością wystąpił Ivan Erslan (11-1). Były pretendent do pasa KSW w wadze półciężkiej odnotował ważne zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że na tej samej gali wystąpi aktualny mistrz FEN – Oli Thompson (21-14).

Żona Jacka Murańskiego zawalczy w MMA? Tajemniczy wpis ”Murana”!

Już od jakiegoś czasu krążą informacje o potencjalnym debiucie Joanny Godlewskiej Murańskiej w mieszanych sztukach walki. Jacek Murański na kanale ”Ebe Ebe” zdradził, że jest coś na rzeczy. Dzisiaj ”Muran” jeszcze bardziej podgrzał emocje swoim wpisem na instagramie. 

Erko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8!

Wczoraj w Düsseldorfie odbyła się już ósma edycja EMC. W karcie pojawiło się czterech naszych reprezentantów i tylko jeden wraca na tarczy. W walce wieczoru chorwacki prospekt Stipe Brcic (10-2) pokonał przed czasem Josivaldo ”Nuno” Costę Araujo (14-2) z Brazylii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis