MMA PLFAME MMAŻona Jacka Murańskiego zawalczy w MMA? Tajemniczy wpis ”Murana”!

Żona Jacka Murańskiego zawalczy w MMA? Tajemniczy wpis ”Murana”!

Już od jakiegoś czasu krążą informacje o potencjalnym debiucie Joanny Godlewskiej Murańskiej w mieszanych sztukach walki. Jacek Murański na kanale ”Ebe Ebe” zdradził, że jest coś na rzeczy. Dzisiaj ”Muran” jeszcze bardziej podgrzał emocje swoim wpisem na instagramie. 

Murańska

Co ciekawe Murański na wspomnianym kanale ”Ebe Ebe” odpowiadał na pytania kibiców, gdzie jeden z internautów wskazał potencjalną przeciwniczkę. Murański od razu zareagował i zapewniał, że to byłoby dobre starcie, które gwarantuje tak zwane dymy.

O kim mowa? Dagmara Kaźmierska wszystkim znana z programu ”Królowe Życia”. Program telewizyjny cieszy się dużym zainteresowaniem na kanale TTV.

Joanna Godlewska zadebiutuje w MMA?

To niewykluczone! Tym bardziej po dzisiejszym wpisie Jacka Murańskiego.

Hmmm …..no cóż pożyjemy zobaczymy co z @joanna_godlewska_muranska dalej z @famemmatv szczegóły wkrótce od ….samego źródła : @pasternak_rafal @krzysztofrozpara @wojtekgola @boxdel

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej! Widzieliście?

Skoro wszyscy mówią, że ta walka się odbędzie, to tak naprawdę nie wiadomo czy się odbędzie. Ale fakty są takie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak chce znokautować Marcina Najmana w ich pojedynku. Ten odpowiedział na te słowa prezesa drugiej największej siły organizacyjnej stricte sportowej w Polsce.

Romanowski o starciu w FAME MMA: Nie mógłbym przy takich ludziach wychodzić do walki! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (14-8) szykuje się właśnie do swojej czwartej walki w największej organizacji w naszym kraju. ”Tommy” w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o potencjalnej walce w FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis