MMA PLEMC MMAErko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8!

Erko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8!

Wczoraj w Düsseldorfie odbyła się już ósma edycja EMC. W karcie pojawiło się czterech naszych reprezentantów i tylko jeden wraca na tarczy. W walce wieczoru chorwacki prospekt Stipe Brcic (10-2) pokonał przed czasem Josivaldo ”Nuno” Costę Araujo (14-2) z Brazylii.

Jun

Wysoko w karcie wystąpił dobrze znany w naszym kraju Erko Jun (4-2). Zawodnik z Bośni i Hercegowiny stoczył cztery walki w organizacji KSW, a w ostatniej bił się z samym Mariuszem Pudzianowskim! 31-latek odbudował się po ostatnim ciężkim nokaucie.

Nie było niespodzianki. Jun potrzebował zaledwie 39-sekund, aby zdemolować 45-letniego Gianluce Locicero (4-3) z Włoch.

Polacy triumfują w Niemczech!

Aż czterech naszych reprezentantów wystąpiło w sobotę w Niemczech. Kornel Zapadka (6-3) podjął ryzyko i przyjął w ostatniej chwili propozycję. Polak już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość doświadczonego Hatefa Moeila (11-4).

Przypomnijmy, że Zapadka jeszcze nie tak dawno walczył na gali Marcina Najmana. Kornel w Częstochowie przegrał przed czasem z Michałem Pasternakiem.

Dużo lepsze humory polska publiczność i nie tylko – mogła mieć po występie Konrada Dyrschki (13-2), który odnotował ważne zwycięstwo. Wojownik z Lipska jednogłośną decyzja sędziów pokonał Fabiano ”Jacarezinho” Silve (30-14).

Również jakże cenny łup zyskał Artur Szczepaniak (7-1), który wydaje się bardzo ciekawy prospektem wagi półśredniej – dla czołowych organizacji w naszym kraju. 25-latek w trzeciej rundzie poddał (kimurą) Waltera ”The Sniper” Gahadze (18-7).

Jako pierwsza w klatce zameldowała się Kinga Jendrasik (2-1). Polka w drugiej rundzie (balachą) podała debiutującą Franziskę Chwalicz (0-1)

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej! Widzieliście?

Skoro wszyscy mówią, że ta walka się odbędzie, to tak naprawdę nie wiadomo czy się odbędzie. Ale fakty są takie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak chce znokautować Marcina Najmana w ich pojedynku. Ten odpowiedział na te słowa prezesa drugiej największej siły organizacyjnej stricte sportowej w Polsce.

Romanowski o starciu w FAME MMA: Nie mógłbym przy takich ludziach wychodzić do walki! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (14-8) szykuje się właśnie do swojej czwartej walki w największej organizacji w naszym kraju. ”Tommy” w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o potencjalnej walce w FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis