MMA PLFENPrezes FEN rzuca wyzwanie Gamrotowi: Nasz mistrz nie potrzebował 5 rund żeby ubić Mariana

Prezes FEN rzuca wyzwanie Gamrotowi: Nasz mistrz nie potrzebował 5 rund żeby ubić Mariana

Robi się gorąco na temat dalszej kariery “Gamera”. Prezes FEN Paweł Jóźwiak rzuca wyzwanie Mateuszowi Gamrotowi i proponuje walkę z mistrzem wagi lekkiej Fight Exclusive Night!

Przypominamy, że Mateusz Gamrot w minioną sobotę wypełnił kontrakt z organizacją KSW. W walce wieczoru KSW 54 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego. W pojedynku tym obronił pas mistrzowski wagi lekkiej.

I właśnie osobę Mariana Ziółkowskiego wykorzystał Paweł Jóźwiak do rzucenia wyzwania “Gamerowi”.

Prezes FEN rzuca wyzwanie Gamrotowi: Nasz mistrz nie potrzebował 5 rund żeby ubić Mariana

Paweł Jóźwiak złożył Mateuszowi Gamrotowi propozycję walki z Mateuszem Rębeckim. Przypomniał on, że “Chińczyk” na gali FEN 20 w 2018 roku pokonał Mariana Ziółkowskiego w czwartej rundzie przez nokaut:

“Hej @gamer_mma ! Mam dla Ciebie propozycje walki z naszym Championem Chińczykiem na @FENmma w Listopadzie !Przypominam ze Mateusz nie potrzebował 5 rund żeby ubić Mariana Pozdrawiam serdecznie.”

Co ciekawe, FEN-u nie było na liście organizacji, którymi Mateusz Gamrot jest zainteresowany jako “wolny agent”. “Gamer” wskazał za to: UFC, ONE Championship, ACA, Bellator MMA, PFL i KSW.

Czy jednak zastanowi się nad potencjalnym angażem w FEN?

Zobacz także:

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.

Gamrot zabrał głos po KSW 54: To była lekcja życia, w przeciwieństwie do poprzedniej gdzie zbiłem leszcza

Gamrot zabrał głos po swoim występie na gali KSW 54. “Gamer” w walce wieczoru sobotniej imprezy pokonał decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego broniąć pasa mistrzowskiego wagi lekkiej.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.