MMA PLKSWMateusz Gamrot zabrał głos po KSW 54: To była lekcja życia, w przeciwieństwie do poprzedniej gdzie zbiłem leszcza

Mateusz Gamrot zabrał głos po KSW 54: To była lekcja życia, w przeciwieństwie do poprzedniej gdzie zbiłem leszcza

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot
Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot zabrał głos po swoim występie na gali KSW 54. “Gamer” w walce wieczoru sobotniej imprezy pokonał decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego broniąć pasa mistrzowskiego wagi lekkiej.

Po walce, Gamrot narzekał na swój występ, zaznaczając, że czuł się najgorzej w karierze. Teraz odniósł się do tych słów i wyjaśnił, co chodziło mu z niesmakiem po starciu z Ziółkowskim.

Mateusz Gamrot zabrał głos po KSW 54: To była lekcja życia, w przeciwieństwie do poprzedniej gdzie zbiłem leszcza

“Gamer” podsumowując występ na KSW 54 porównał Mariana Ziółkowskiego do swojego ostatniego przeciwnika, Normana Parka. Starcie z Polakiem nazwał lekcją życia, a pojedynek z Irlandczykiem określił “zbiciem leszcza”:

“Chciałbym rozwiać błędne spekulacje..
Moje niezadowolenie z walki nie wynikało z przebiegu pojedynku tylko z moich osobistych błędów.. rzeczy których pozapominałem, głowa była zupełnie nie tam gdzie potrzeba.. błędy nie wybaczalne dla mnie ale to już mój problem przez moja ambicje… taki już jestem 🤷‍♂️ natomiast walczymy tak jak pozwala nam przeciwnik! @marian_ziolkowski_official bardzo dobrze wykorzystywał swój zasięg i cały czas był nie uchwytny w pojedynku. Brawa dla niego i szacunek bo tak walka była ogromna lekcja dla mnie i teraz już wiem ze jestem lepszym zawodnikiem! Wnioski wyciągnięte odrazu. Pomimo moich dużych emocji po walce, szanuje Mariana i dziękuje mu za ta walkę!!! Lekcja życia! W przeciwieństwie do poprzedniej (7 tyg temu) gdzie tylko zbiłem leszcza 🤷‍♂️

Nie zmienia to faktu ze jestem zadowolony z wygranej walki , przewalczenia 25 min w klatce i w tym momencie bycia wolnym zawodnikiem !!!”

Chciałbym rozwiać błędne spekulacje.. Moje niezadowolenie z walki nie wynikało z przebiegu pojedynku tylko z moich…

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Wtorek, 1 września 2020

Zobacz także:

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.