MMA PLFAME MMAPopek Monster w świetnej formie! Stał się fit-świrem!

Popek Monster w świetnej formie! Stał się fit-świrem!

Jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA Popek Monster w świetnej formie! Były zawodnik KSW, który aktualnie związany jest z poznańską organizacją mieszanych sztuk walki na Instagramie pokazał, jak aktualnie prezentuje się jego forma.

Popek ma za sobą debiut w klatce FAME MMA. W swoim premierowym występie bardzo szybko uporał się z Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem. I mimo tego, że nie ma aktualnie zakontraktowanej kolejnej walki, to nadal pracuje nad swoją sylwetką. Popek wygląda aktualnie jak kulturysta.

Według niektórych głosów, Popek stał się wprost fit-świrem.

Popek Monster w świetnej formie! Stał się fit-świrem!

Na oficjalnej stronie Popka Monstera na Instagramie możecie zobaczyć, w jakiej zawodnik FAME MMA aktualnie znajduje się formie. Mówi się, że Popek jest najpoważniejszym kandydatem do walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej FAME MMA, jeśli ten zostanie utworzony.

Organizacja FAME MMA nie przekreśla także możliwości walki Popka z Marcinem Najmanem, ale pod warunkiem, że “El Testosteron” pokona w najbliższą sobotę Kasjusza Życińskiego na FAME MMA 8.

Ciekawi jesteście formy Popka?

Zobacz także:

Max Holloway vs Calvin Kattar walką wieczoru styczniowego UFC

Świetnie zapowiadający się pojedynek w wadze piórkowej Max Holloway vs Calvin Kattar został walką wieczoru styczniowej gali UFC. Pojedynek ten został już oficjalnie potwierdzony przez amerykańskiego giganta.

Floyd Mayweather wraca do Japonii. MEGA 2021 w lutym

Od ostatniej walki Floyda Mayweathera jr minęły dwa lata. Wówczas Wielokrotny pięściarski mistrz świata pokonał przed czasem Tenshina Nasukawę. Teraz szykuje się wielki powrót na specjalnej gali, która ma odbyć się 28 lutego w ogromnym Tokyo Tome.

Jon Jones o walce Błachowicza! Zaskoczeni słowami ”Bonesa”?

Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiej walki z udziałem naszego reprezentanta. Jan Błachowicz w pierwszej połowie roku w klatce mógłby spotkać się z mistrzem wagi średniej – Israelem Adesanyą.