MMA PLJan BłachowiczJon Jones wypowiedział się o walce Błachowicza z Adesanyą. Polak chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał

Jon Jones wypowiedział się o walce Błachowicza z Adesanyą. Polak chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał

Jon Jones zabrał głos na temat potencjalnej walki o mistrzowski pas wagi półciężkiej między Janem Błachowiczem a Israelem Adesanyą. Jednak na pewno nie takiej odpowiedzi spodziewał się Polak.

Walka Błachowicz vs Adesanya szykowana jest przez UFC od dawna. Właściciele największej organizacji MMA na świecie chcieli zestawić tych zawodników ze sobą jeszcze w trwającym, 2020 roku. Polak postawił jednak warunek mówiący, że do oktagonu może wejść najwcześniej w marcu 2021 roku, bowiem w grudniu jego życiowa partnerka i menadżerka zarazem, urodzi mu dziecko.

UFC zatem ma teraz zagwozdkę – czekać na walkę Błachowicz vs Adesanya czy zrobić inne starcie o złoto dywizji półciężkiej między Polakiem a pierwszym pretendentem Gloverem Teixeirą.

Jon Jones wypowiedział się o walce Błachowicza z Adesanyą. Polak chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał

Zatem mimo tego, że walka Błachowicz vs Adesanya nie jest jeszcze oficjalnie ogłoszona, to na jej temat wypowiedział się były dominator w dywizji półciężkiej – “Bones” Jones.

“Bones” w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów na temat walki Błachowicza z Adesanyą odpowiedział:

“Naprawdę mnie ona nie obchodzi stary, nic nie jest większe od zdobycia przeze mnie złota w dywizji ciężkiej.”

Jones zwakował pas mistrzowski wagi półciężkiej i postanowił ruszyć na podbój najwyższej – królewskiej dywizji wagowej. Z tych słów wynika, że nie ma on już zamiaru wracać do dywizji półciężkiej.

To zła informacja dla Jana Błachowicza, który zapowiedział, że poluje na Jona Jonesa. Polak zasugerował, że jeśli ich walka nie dojdzie do skutku w dywizji do 93 kilogramów, to dla starcie z “Bonesem” jest w stanie pójść do wyższej dywizji.

I chyba tak będzie musiał zrobić…

Zobacz także:

Skandal na gali w Brazylii! Sędzia kazał walczyć dalej znokautowanemu zawodnikowi!

Skandal na gali w Brazylii! W jednej z walk amatorów sędzia klatkowy kazał walczyć dalej zawodnikowi, który chwilę wcześniej został znokautowany wysokim kopnięciem na twarz!

Fabricio Werdum odszedł z UFC! Znalazł nowego pracodawcę

Były mistrz wagi ciężkiej tej organizacji Fabricio Werdum odszedł z UFC! Brazylijczyk znalazł już nowego pracodawcę i będzie walczył o najwyższe cele w innej amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki.