MMA PLKSWOkniński po sukcesie Ziółkowskiego: Ja zapi*rdalałem, a inni spijają śmietankę!

Okniński po sukcesie Ziółkowskiego: Ja zapi*rdalałem, a inni spijają śmietankę!

Marian Ziółkowski (22-8-1) dopiął swego! ”Golden Boy” został nowym mistrzem kategorii lekkiej w organizacji KSW. 30-latek zdominował i ostatecznie pod koniec czwartej odsłony zastopował Romana Szymańskiego (13-6). Sukces Ziółkowskiego skomentował jego były trener Mirosław Okniński!

Przypomnijmy, że Marian w krótkim odstępie czasu dostał drugą szansę mistrzowską. Reprezentant WCA Fight Team jeszcze pod koniec sierpnia na KSW 54 skrzyżował rękawice z niepokonanym Mateuszem Gamrotem. Podopieczny Roberta Jocza pokazał się z świetnej strony i sprawił duże problemy ”Gamerowi”. 

Mirosław Okniński: Nawet ciosy kończące walkę to moje ulubione…

Mirosław Okniński za pomocą mediów społecznościowych skomentował sobotni sukces Mariana Ziółkowskiego (22-8-1). Przypomnijmy, że ”Golden Boy” największą część swojej kariery spędził pod okiem trenera Oknińskiego. Nie brakowało mocnych słów!

Miał być w UFC. Zaczynał w tym samym czasie co Jotko, który jest w pierwszej 15 UFC. Przykro mi jest, że odszedł ode mnie gdy byłem chory na nowotwór. Teraz to tłumaczy różnicą charakterów. 8 lat pracy, namawiania do treningów, budzenia, załatwienia odżywek Muscle Clinic dwóch najlepszych sponsorów, którzy są z nim. Alcatel i Thermoplex ja załatwiłem. Przykre jak zachorujesz na nowotwór ktoś odchodzi od Ciebie i mówi, że mieliśmy różne charaktery. Nawet cios kończący walkę to moje ulubione kopnięcie na wątrobę, które robiliśmy przez kilka lat współpracy. Ja zapi*rdalałem, a inni spijają śmietankę, ale ja mam wielu nowych, zdolnych, młodych, którzy za chwilę będą jeszcze lepsi. Praca ambicja i najwyższe cele sportowe. Nasze poglądy były takie same – miał iść do UFC!

Mial byc w UFC zaczynal w tym samym czasie co Jotko ktory jest w pierwszej 15 UFC. Przykro mi jest ze odszedl ode mnie…

Posted by Mirek Okninski on Sunday, December 20, 2020

KSW 57 – wyniki:

120,2 kg: Phil de Fries (19-6, 1 N/C) pok. Michał Kita (20-12-1) przez TKO (ciosy w parterze) w 2. rundzie – o pas wagi ciężkiej
70,3 kg: Marian Ziółkowski (22-8-1, 1 N/C) pok. Roman Szymański (13-6) przez TKO w 4. rundzie -walka o pas wagi lekkiej
70,3 kg: Borys Mańkowski (22-8-1) pok. Artur Sowiński (21-12, 2 N/C) vs. przez jednogłośną decyzję sędziów.
61,2 kg: Antun Račić (25-8-1) pok. Bruno Augusto dos Santos (9-2) przez jednogłośną decyzję sędziów – walka o pas wagi koguciej
83,9 kg: Abus Magomedov (24-4-1) pok. Cezary Kęsik (12-1) przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 2. rundzie.
83,9 kg: Patrik Kincl (23-9, 1 N/C) pok. Tomasz Drwal (22-6-1) przez KO (prawy sierp) w 1. rundzie.
80 kg: Marcin Krakowiak (10-3) pok. Kacper Koziorzębski (7-3) przez duszenie (gilotyna) w 3. rundzie.
77,1 kg: Christian Eckerlin (13-5) pok. Albert Odzimkowski (11-5) przez niejednogłośną decyzją sędziów (29:28, 29:28, 28:29).

Zobacz także:

Don Kasjo o swojej najbliższej walce! Kto będzie rywalem?

Don Kasjo w następnym pojedynku ma zmierzyć się z zawodnikiem UFC. Kasjusz mówi o tym z kim prowadzi negocjacje FAME MMA…

Rekowski poznał rywala na gali Najmana! Będziecie oglądać?

Nowe karty odkryte. Swoje debiuty w MMA odnotują doświadczeni bokserzy