MMA PLCiekawostkiDon Kasjo o swojej kolejnej walce: Rozmowy są prowadzone z Mayweatherem, McGregorem, Pacquiao

Don Kasjo o swojej kolejnej walce: Rozmowy są prowadzone z Mayweatherem, McGregorem, Pacquiao

Foto: Instagram/ Don Kasjo

Don Kasjo opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym pokrótce opowiedział o swojej kolejnej walce. Gwiazda FAME MMA aktualnie dochodzi do siebie po kontuzji stopy, którą po ostatniej walce z Marcinem Najmanem zafundował mu trener “El Testosterona” – Damian Herczyk.

Brak aktywności ze strony Don Kasjo nie oznacza jednak, że o zawodniku tym jest cicho. Wręcz przeciwnie. Kasjusz Życiński opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym potwierdził, że… prowadzone są rozmowy z trójką niezwykle popularnych światowych sportowców.

Don Kasjo o swojej kolejnej walce: Rozmowy są prowadzone z Mayweatherem, McGregorem, Pacquiao

Życiński przyznał, że jako jego kolejni rywale brani są pod uwagę: Floyd Mayweather Junior, Conor McGregor czy… Manny Pacquiao:

“Wszyscy dodają trochę inne przemiany🤷‍♀️ No ale cóż, w trakcie rehabilitacji nie jest łatwo🤷‍♀️😂 z tego co wiem rozmowy są prowadzone z Mayweather, Mcgregorem, Manny Pacquiao, wiec najpierw rehabilitacja potem wracam do ciężkich treningów 😎👑🔥👊🏿 Chabib Nurmagomiedow z tego co nie oficjalnie usłyszałem nie podejmie wyzwania walki o Pas Króla😎👑👊🏿 ale rozmowy dalej trwają 💪🏻 trzymajcie kciuki za Powrót Króla👑😎😊❤️ #101twarzydonkasjo #teamdonkasjo

Sprawa potencjalnej walki chociażby z Floydem Mawyeatherem Juniorem nie jest w zasadzie nie do zorganizowania. Amerykanin bowiem ma już zapowiedzianą walkę pokazową z amerykańskim youtuberem – Loganem Paulem. Mayweather Junior zatem – jeśli pieniądze się zgadzają – to jest otwarty na wszelkiego rodzaju walki pokazowe. Może dojdzie do jego starcia z Don Kasjo?

Zobacz także:

Mocne słowa Karola Bedorfa po walce Kity: No niezłe masz te pi*dy…

Karol Bedorf (15-5) postanowił zareagować w mediach społecznościowych po walce wieczoru KSW 57. Doświadczony Michał Kita (20-12-1) stanął przed szansą mistrzowską. Polak musiał uznać wyższość Philipa De Friesa (19-6). Brytyjczyk po raz czwarty udanie obronił tytuł w wadze ciężkiej.

Don Kasjo uważa, że miałby duże szanse z… Mamedem Khalidovem!

Don Kasjo ostatnio zaskakuje! Gwiazda FAME MMA uważa, że miałaby duże szansę w boksie z Mamedem Khalidovem.