MMA PLKSWKSW 57: Abus Magomedov brutalnie dusi do nieprzytomności Cezarego Kęsika! [WIDEO]

KSW 57: Abus Magomedov brutalnie dusi do nieprzytomności Cezarego Kęsika! [WIDEO]

Cezary Kęsik (12-1) przegrał po raz pierwszy w karierze. Abus Magomedov (24-4-1) udusił go do nieprzytomności w drugiej rundzie na gali KSW 57.

Początek pojedynku to sporo przestrzelonych kopnięć. Magomedov korzystając ze znakomitego zasięgu dobrze trafiał ciosami prostymi. Kęsik próbował kopnięć, celował w tułów. Dobre ciosy Magomedova dochodziły jednak do jego głowy. Urodzony w Rosji reprezentant Niemiec miał przewagę zamykając rywala blisko siatki. Potem Polak trafił go kopnięciem w krocze i mieliśmy krótką przerwę. Po niej do ataku ruszył Kęsik. Co prawda przewrócił przeciwnika, lecz ten trzymając jego głowę szybko wrócił do stójki. Na 20 sekund przed końcem rundy Magomedov jeszcze dość łatwo zdołał obalić.

W rundzie drugiej zawodnik Cross FIight Radom starał się wywierać presję. Złapał przeciwnika pod siatką. Tam jednak Magomedov dobrze sobie radził w obronie. Wkrótce zapiął mocne duszenie gilotynowe. “Lubelski Czołg’ nie odklepał tej techniki co ostatecznie zakończyło się utratą przytomności. Magomedov wygrywa przez techniczne poddanie!

Zobacz także:

KSW 57 – wyniki

Federacja KSW kończy rok mocno obsadzono galą W rozpisce aż trzy pojedynki mistrzowskie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis