MMA PLVIP MMAMarcin Rekowski poznał rywala na MMA VIP! Zmierzy się z byłym pięściarzem o rekordzie 7-24!

Marcin Rekowski poznał rywala na MMA VIP! Zmierzy się z byłym pięściarzem o rekordzie 7-24!

Foto: Facebook/ Marcin Rekowski

Profesjonalny bokser Marcin Rekowski poznał rywala na nadchodzącą galę MMA VIP, na której to ma dojść do pożegnalnej walki Marcina Najmana. Pięściarz walczący do tej pory w kategorii ciężkiej zmierzy się ze swoim kolega po fachu, ale w nowej dyscyplinie.

Marcin Rekowski poznał rywala na MMA VIP! Zmierzy się z byłym pięściarzem o rekordzie 7-24!

Rywalem Marcina Rekowskiego będzie Patryk Kowoll, który według boxreca ma rekord w zawodowym ringu w postaci 7 zwycięstw i 24 porażek.

Ich pojedynek odbędzie się jednak na zasadach MMA.

Gala MMA VIP, którą zorganizuje Marcin Najman odbędzie się 13 lutego 2021 roku. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie w systemie PPV.

Zdjęcie

Pożegnalna walka Najmana: Taxi Złotówa rywalem, Mirek Okniński sędzią!

Oto, co wiemy o pożegnalnej walce i gali VIP-MMA, na której dojdzie do ostatniej walki w karierze “El Testosterona” mówi sam Marcin Najman:

Pożegnalna gala będzie galą pełnowymiarową, czyli będzie sześć-siedem pojedynków. Rywalem Marcina Najmana będzie Szymon Wrzesień, pseudonim “Taxi Złotówa”, który wygrał z Bonusem BGC. Sędzią całego wydarzenia będzie Mirosław Okniński. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski.

Zdjęcie

Zobacz także:

Konflikt nie zostanie wyjaśniony? Burdanowski nie zamierza bić się na gali Marcina Najmana!

Ostatnio informowaliśmy was o konflikcie doświadczonego boksera Przemysława Opalacha (28-3, 23 KO) z Wojciechem Burdanowskim. Dziś został ogłoszony debiut olsztynianina w MMA. Dojdzie do tego trzynastego lutego na gali VIP MMA. Burdanowski nie zamierza walczyć na gali Marcina Najmana i apeluje o zorganizowanie tej walki w innej organizacji.

Debiut Romero w Bellatorze. Będzie hitowe starcie dwóch nowych nabytków?

Cały świat czeka na debiut Yoela Romero w Bellatorze. Kubańczyk to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w dywizji średniej, który swoją karierę zamierza kontynuować w wyższej dywizji wagowej.

Mistrzowie boksu na gali MMA u Najmana! Nowa data wydarzenia!

Jak zapowiadał – tak będzie! Mistrzowie boksu wystąpią na gali MMA u Marcina Najmana. Dla każdego z trójki pięściarzy ogłoszonych przez “El Testosterona” na galę MMA-VIP będzie to debiut w formule mieszanych sztuk walki.