MMA PLKSWMateusz Gamrot w UFC? Co o mistrzu KSW myśli Jan Błachowicz?

Mateusz Gamrot w UFC? Co o mistrzu KSW myśli Jan Błachowicz?

Foto: Facebook./ KSW

Mateusz Gamrot chce walczyć w UFC, to jest jego sportowy cel. Tam w niedalekiej przyszłości chce trafić mistrz KSW. Co o jego przyszłych walkach w szeregach światowego giganta sądzi Jan Błachowicz?

Błachowicz postawił na UFC już kilka lat temu. Odejście z KSW w jego przypadku okazało się dobrą decyzją, bowiem dzisiaj jest już bardzo blisko walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej z samym Jonem Jonesem.

Czołowego “półciężkiego” zapytano o to, jaką karierę w UFC widzi w przypadku Mateusza Gamrota.

Mateusz Gamrot w UFC? Co o mistrzu KSW myśli Jan Błachowicz?

Błachowicz rozmawiał z portalem polsatsport.pl (całość -> TUTAJ), gdzie w superlatywach wypowiadał się o Mateuszu Gamrocie.

“Gamer” na minionej gali KSW 53 pewnie pokonał Normana Parka. Polak znokautował swojego odwiecznego rywala w trzeciej rundzie. Lekarze zdecydowali bowiem, że Irlandczyk nie jest już w stanie kontynuować tego boju. Gamrot trzeci raz w karierze mierzył się z Normanem Parkiem. Tym razem wygrał bezsprzecznie.

Zdaniem Błachowicza, Gamrot ma przed sobą wielką przyszłość. Widzi w nim nawet przyszłego mistrza UFC:

“Moim zdaniem wszystko. On ma taką “psychę”, jest tak zmotywowany, że naprawdę wszystko. To zależy od niego, jak sobie to poukłada. To jest materiał na mistrza.”

Zobacz także:

Pogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA?

Pogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA! Taką informację podał sam zainteresowany w rozmowie z dziennikiem The Sun. Pięściarz wagi ciężkiej ma przejść do organizacji Bellator MMA.

“Polski GOAT” wystąpi na gali GROMDA 2! Będzie faworytem?

To już oficjalna informacja! “Polski GOAT” Łukasz Parobiec wystąpi na gali GROMDA 2! Udział Parobca w turnieju walk na gołe pięści został już oficjalnie potwierdzony przez organizatorów.

Aktualizacja rankingów UFC. Jiri Prochazka mocno debiutuje w kategorii Błachowicza.

Po gali UFC 251 nastąpiły przetasowania w oficjalnych rankingach UFC. Jak prezentują się one w poszczególnych kategoriach?