MMA PLGROMDA“Polski GOAT” wystąpi na gali GROMDA 2! Będzie faworytem?

“Polski GOAT” wystąpi na gali GROMDA 2! Będzie faworytem?

To już oficjalna informacja! “Polski GOAT” Łukasz Parobiec wystąpi na gali GROMDA 2! Udział Parobca w turnieju walk na gołe pięści został już oficjalnie potwierdzony przez organizatorów.

Dla Parobca będą to kolejne walki toczone na gołe pięści. Ostatnio bowiem “Punisher” wystąpił na gali Wotore 1, gdzie pokonał Kamila Mękala przez wyrzucenie z ringu.

“Polski GOAT” wystąpi na gali GROMDA 2! Będzie faworytem?

Na razie nie mamy jeszcze oficjalnego terminu gali GROMDA 2. Wiemy jedynie, że zwycięzca imprezy zmierzy się w finale turnieju walk na gołe pięści z triumfatorem pierwszej edycji GROMDY – Krystianem “Tysonem” Kuźmą.

Łukasz Parobiec wdaje się być jednym z faworytów najbliższej gali GROMDA 2. Tak jego udział w imprezie zapowiadają organizatorzy:

“Waleczny świr. Bije się bo to kocha. Idący zawsze na krwawą wymianę, bez kalkulacji po nokaut. PUNISHER wchodzi do gry! Lukasz Parobiec to doświadczony zawodnik MMA oraz kickboxingu. Popularny bijok zdecydowanie nie boi się wyzwań.”

Łukasz Parobiec – “polski GOAT”

Łukasza Parobca można żartobliwie nazwać “polskim GOAT-em”. Jest to nawiązanie do Artema Lobova, który mimo ujemnego rekordu (ma więcej porażek niż zwycięstw), to wciąż jest pożądaną postacią w klatce. Lobov ma nawet poważną ofertę walki w KSW!

Parobiec natomiast to zawodnik, który walczy w kartkę, ale ciągle przykuwa uwagę fanów. W karierze ma już 10 porażek. Nie przeszkodziło to zawalczyć temu zawodnikowi na gali KSW 45 w Londynie. Wówczas przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z Wagnerem Prado. Ostatnio Parobiec był widziany na galach takich organizacji jak Brave CF, Cage Warriors, BAMMA czy wspomniane WOTORE. W mediach społecznościowych zawodnik tej jest bardzo aktywny i ma między innymi konflikt z Łukaszem Jurkowskim (więcej o nim w pytaniach pod niusem).

Zawodowy rekord Parobca to 14 zwycięstw, 10 porażek i 1 remis.

Zobacz także:

Łukasz Parobiec ostro o Jurkowskim! Padają niecenzuralne słowa!

Zawodnik MMA Łukasz Parobiec ostro o Łukaszu Jurkowskim! Zawodnik, który walczył m.in. dla KSW skomentował krytyczną opinię “Jurasa””, który wyśmiał Piotra Walawskiego za wymiotowanie po walce w programie “Tylko Jeden”.

Bonusy po gali KSW 53 rozdane! Kto zgarnął dodatkowe pieniądze?

Bonusy po gali KSW 53 rozdane! Na gali KSW 53: Reborn zobaczyliśmy aż 7 walk skończonych przed czasem i tylko jedno starcie na pełnym dystansie. Choć wybór nie był łatwy, szefowie KSW oraz dyrektor sportowy organizacji wyróżnili czterech zawodników.

Aktualizacja rankingów UFC. Jiri Prochazka mocno debiutuje w kategorii Błachowicza.

Po gali UFC 251 nastąpiły przetasowania w oficjalnych rankingach UFC. Jak prezentują się one w poszczególnych kategoriach?