MMA PLBellatorPogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA! Chce walki z mistrzem wagi ciężkiej!

Pogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA! Chce walki z mistrzem wagi ciężkiej!

Pogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA! Taką informację podał sam zainteresowany w rozmowie z dziennikiem The Sun. Pięściarz wagi ciężkiej ma przejść do organizacji Bellator MMA.

Mowa o Derecku Chisorze, który w lipcu zeszłego roku brutalnie znokautował Artura Szpilkę. Brytyjczyk chce stoczyć swoja walkę w formule MMA i jest bardzo pewny siebie!

Pogromca Artura Szpilki przejdzie do MMA! Chce walki z mistrzem wagi ciężkiej!

Najpierw jednak Chisora skupia się na walce z Aleksandrem Usykiem. Do tego starcia miało dojść w maju tego roku, ale wydarzenie z ich udziałem odwołano z powodu wybuchu pandemii.

Jeśli jednak obostrzenia nie pozwolą Chisorze i Usykowi na wejście do ringu, to Brytyjczyk wejdzie do klatki. Chisora przyznał, że ma słowną umowę z organizacją Bellator MMA, gdzie zamierza stoczyć walkę na zasadach MMA:

“Czekamy tylko na zniesienie obostrzeń i zobaczymy ile ludzi będzie chciało na żywo obejrzeć moją walkę z Usykiem. Moim zdaniem ta walka potrzebuje fanów. Niektóre walki nie wymagają obecności kibiców, ale są też takie, które wręcz tego potrzebują. A moja walka z Usykiem taka właśnie jest. Potrzebujesz ludzi, aby mogli się cieszyć razem z nami.

Jeśli jednak będziemy musieli długo czekać na tę walkę, to mogę wskoczyć od razu do klatki Bellatora. Znokautuję tam najlepszego zawodnika wagi ciężkiej, jakiego mają.”

Zobacz także:

“Polski GOAT” wystąpi na gali GROMDA 2! Będzie faworytem?

To już oficjalna informacja! “Polski GOAT” Łukasz Parobiec wystąpi na gali GROMDA 2! Udział Parobca w turnieju walk na gołe pięści został już oficjalnie potwierdzony przez organizatorów.

Bonusy po gali KSW 53 rozdane! Kto zgarnął dodatkowe pieniądze?

Bonusy po gali KSW 53 rozdane! Na gali KSW 53: Reborn zobaczyliśmy aż 7 walk skończonych przed czasem i tylko jedno starcie na pełnym dystansie. Choć wybór nie był łatwy, szefowie KSW oraz dyrektor sportowy organizacji wyróżnili czterech zawodników.

Aktualizacja rankingów UFC. Jiri Prochazka mocno debiutuje w kategorii Błachowicza.

Po gali UFC 251 nastąpiły przetasowania w oficjalnych rankingach UFC. Jak prezentują się one w poszczególnych kategoriach?