MMA PLCiekawostkiMaciej Kawulski robi kolejny film. Będzie sequel hitu “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”

Maciej Kawulski robi kolejny film. Będzie sequel hitu “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”

Foto: Facebook/ Maciej Kawulski

Szef Federacji KSW Maciej Kawulski robi kolejny film! Prace nad kolejnym projektem filmowym potwierdził w swoich mediach społecznościowych! Nowy obraz Macieja Kawulskiego będzie sequelem jego hitowego filmu “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

Maciej Kawulski robi kolejny film. Będzie sequel hitu “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”

Informacja o powstaniu filmu “JAK POKOCHAŁAM GANGSTERA” pojawiła się w serwisie Netlix. Do tej wiadomości Maciej Kawulski odniósł się na Facebooku:

“Jeśli sam Netflix twierdzi, że dzieje się coś wyjątkowego to nie pozostaje mi nic innego jak z dumą potwierdzić 🤷🏼😎 Otóż tak : dzieje się coś wyjątkowego 🎥 „JAK POKOCHAŁAM GANGSTERA” 🎬 materializuje się właśnie na waszych oczach i uszach. Wierze, że niebawem amerykański serwis zdradzi wam więcej szczegółów 🙌🙏👊

Jeśli sam Netflix twierdzi, że dzieje się coś wyjątkowego to nie pozostaje mi nic innego jak z dumą potwierdzić 🤷🏼😎…

Posted by Maciej Kawulski on Thursday, March 25, 2021

O czym będzie kolejny film Macieja Kawulskiego? Oto, co czytamy w zapowiedzi kolejnego obrazu szefa KSW:

“Jak pokochałam gangstera” sequel polskiego filmu sensacyjnego “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.” Część druga to odrębna historia oparta na biografii Nikodema Skotarczaka “Nikosia”, w którego rolę wciela się Tomasz Włosok. To opowieść o męskim świecie widzianym oczami kobiet. Nikoś to chłopak z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia… jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, a jego historia pokazuje jak walczyć o siebie i ile trzeba poświęcić, żeby móc sobą pozostać. Film reżyseruje Maciej Kawulski, który razem z Krzysztofem Gurecznym jest także współautorem scenariusza. Premiera w pierwszej połowie 2022.”

Zobacz także:

I konferencja prasowa przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10.

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!