MMA PLArchiwumUFCUFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3)  znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

UFC 260 Francis Ngannou

Ngannou zajął miejsce w środku klatki i zaczął od niskich kopnięć. “Predator” wystrzelił pierwszy mocny cios – prawy sierpowy. Miocic zszedł do nóg, ale Ngannou dobrze się wybronił. odrzucił nogi a potem zaszedł za plecy i zadał kilka ciosów. Zawodnicy wrócili do stójki. Tu Ngannou trafił wysokim kopnięciem.

Ngannou lewym w prostym naruszył Miocicai w drugiej rundzie. “Predator” ruszył do ataku. Kolejne uderzenie lewą ręką przewróciła Amerykanina chorwackiego pochodzenia. Na koiniec Ngannou dołozył jeszcze cios młotkowy, który był już raczej zbędny. Było już po walce!

Pojedynek ten był rewanżem za starcie ze stycznia 2018 roku. Wtedy to podczas gali UFC 260 zdecydowanie na punkty zwyciężył Miocic i obronił swój pas. W rewanżu Ngannou pokazałs się z dużo lepszej strony i wygrał.

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis