MMA PLNajnowszeFrancis NgannouFrancis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!

Francis Ngannou mistrzem UFC
Foto: Twitter/ Francis Ngannou

Kameruńczyk na minionej gali UFC 260 znokautował w drugiej rundzie ówczesnego mistrza królewskiej dywizji Stipe Miocica i został nowym czempionem wagi ciężkiej największej organizacji MMA na świecie. Francis Ngannou został tym samym mistrzem świata w swojej dyscyplinie.

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Sukces Ngannou nie przeszedł bez echa. Na wygraną “Predatora” liczyło całe miasto Batie w Kamerunie gdzie Francis Ngannou dorastał. W mediach społecznościowych pojawił się film z reakcją tłumu na wiktorię swojego przedstawiciela:

Radość z wygranej Ngannou obecna była nie tylko w kameruńskiej miejscowości Batie. Swoją reakcję na wiktorie “Predatora” opublikował też mistrz wagi średniej i ostatni rywal Jana Błachowicza – Israel Adesanya. Nigeryjczyk tak świętował wygraną czarnoskórego zawodnika:

A Wy cieszycie się z wygranej Francisa Ngannou nad Stipe Miocicem na UC 260? Jak myślicie, jak długo na tronie wagi ciężkiej będzie Kameruńczyk zasiadał?

Zobacz także:

I konferencja prasowa przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10.

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis