MMA PLArchiwumFENJan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

Jan Błachowicz FEN 33
Foto: Facebook/ Paweł Jóźwiak

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem

Reakcję sędziego skomentował najlepszy Polak walczący w mieszanych sztukach walki i aktualny mistrz UFC – Jan Błachowicz. Cieszynianin odniósł się do słów samego poszkodowanego i zasugerował, że sędzia zastopował rozwój kariery Kijańczuka:

“Nie może być tak, że sędzia popełnia tak rażący błąd i nie ponosi konsekwencji. Zawodnik ma zatrzymaną karierę, przegraną w rekordzie, a sędzia wraca do domu i za miesiąc znów jest na tej samej gali. Organizator musi reagować.”

W reakcji na te słowa prezes FEN, Paweł Jóźwiak oficjalnie poinformował o zawieszeniu współpracy z sędzią Zarębą:

“W związku z wczorajszym błędem sędziowskim podczas walki Filipczak – Kijańczuk,postanowiliśmy czasowo odsunąć sędziego Daniela Zarębe od pracy na galach FEN.Wszyscy jesteśmy ludzmj i zdarzają nam się błędy, jednak musimy liczyć się z konsekwencjami. Rafał Kijańczuk dostanie możliwość jak najszybszego rewanżu .Przpraszam kibiców oraz pokrzywdzonego zawodnika za zaistaniałą sytuacje .” – napisał na Facebooku.

W związku z wczorajszym błędem sędziowskim podczas walki Filipczak – Kijańczuk,postanowiliśmy czasowo odsunąć sędziego…

Posted by Paweł Jóźwiak on Sunday, March 28, 2021

Zobacz także:

I konferencja prasowa przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10.

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis