MMA PLKawulskiMaciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!

W sieci pojawiły się fragmenty treningu Macieja Kawulskiego, w których możemy zobaczyć jaką dysponuje szybkością. Ta robi naprawdę ogromne wrażenie!

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie

“Nie znam się zbyt dobrze na winach, szczególnie tych leciwych. Zwykle sporzywałem je w dużo większym, od przyjętej publicznie normy, tępie i ilości 🤷🏼Pozwolę sobie jednak zdementować dwie populistyczne i krzywdzące teorie publikowane społecznie głównie w formie powiedzonek. Pierwsza: że przysłowie o winie dotyczy tylko kobiet. I druga: że szybkość odchodzi z wiekiem. Dziękuje” – napisał w mediach społecznościowych Maciej Kawulski.

Sprawdźmy zatem jak ta szybkość wygląda na treningu:

Nie znam się zbyt dobrze na winach, szczególnie tych leciwych. Zwykle sporzywałem je w dużo większym, od przyjętej publicznie normy, tępie i ilości 🤷🏼Pozwolę sobie jednak zdementować dwie populistyczne i krzywdzące teorie publikowane społecznie głównie w formie powiedzonek. Pierwsza: że przysłowie o winie dotyczy tylko kobiet. I druga: że szybkość odchodzi z wiekiem. Dziękuje 😂😎😂😎😂😎 #ksw #ksw59

Posted by Maciej Kawulski on Wednesday, March 17, 2021

Jak oglądać KSW 59 w Internecie?

Galę KSW 59 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com. Cena subskrypcji wynosi 40 zł.

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Z platformy KSWTV można także skorzystać także w oficjalnej aplikacji KSW dostępnej na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Rozpiska gali KSW 59

Początek: 20 marca (sobota), godz. 20:00

+120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (13-7, 1 N/C) vs. “Bombardier” Serigne Ousmane Dia (2-0)
61,2 kg: Antun Račić (25-8-1) vs. Sebastian Przybysz (7-2) – o pas wagi koguciej
83,9 kg: Damian Janikowski (5-3) vs Jason Radcliffe (16-7)
120,2 kg: Michał Włodarek (8-2) vs. Darko Stošić (13-4)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (9-1) vs. Michał Pietrzak (9-4)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (10-6, 1 N/C) vs. Konrad Dyrschka (11-1, 1 N/C)
77,1 kg: Adrian Bartosiński (9-0) vs. Lionel Padilla (8-1)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (9-6) vs. Savo Lazić (10-5)
65,8 kg: Cyprian Wieczorek (0-0) vs Patryk Likus (0-0)

Zobacz także:

“Siku, kupa, rozgrzewka” – czyli Jan Błachowicz jakiego nie znacie w rozmowie z Superbet

Jan Błachowicz po zwycięstwie z Israelem Adesanyą udzielił dziesiątki wywiadów, ale tylko jeden na specjalnych zasadach. Na każde pytanie nasz mistrz mógł odpowiedzieć w zaledwie 7 sekund. Przez to odpowiedzi mocno zaskakiwały prowadzącą.

Norman Parke o poprzednich walkach Don Kasjo: On powinien ich nokautować!

Norman Parke podgrzewa atmosferę przed walką z Don Kasjo. W wywiadzie dla programu KOLOSEUM ocenił poziom walk jakie Kasjusz toczył w Fame MMA. Stormin odniósł się też do przeszłości bokserskiej Życińskiego. Możecie być zaskoczeni!

Elite Fighters: Znamy pierwsze zestawienie! Swoją walkę stoczy uczestnik “Ekipy z Warszawy”!

Elite Fighters odkrywa karty! Nowa na polskim rynku organizacja przedstawiła kibicom pierwsze zestawienie. Jesteście zainteresowani tym pojedynkiem?