MMA PLJan Błachowicz“Siku, kupa, rozgrzewka” – czyli Jan Błachowicz jakiego nie znacie w rozmowie z Superbet

“Siku, kupa, rozgrzewka” – czyli Jan Błachowicz jakiego nie znacie w rozmowie z Superbet

Jan Błachowicz po zwycięstwie z Israelem Adesanyą udzielił dziesiątki wywiadów, ale tylko jeden na specjalnych zasadach. Na każde pytanie nasz mistrz mógł odpowiedzieć w zaledwie 7 sekund. Przez to odpowiedzi mocno zaskakiwały prowadzącą.

Foto: Superbet

W nocy z 6 na 7 marca Jan Błachowicz wypunktował niepokonanego dotychczas mistrza wagi średniej Israela Adesanyą i obronił tytuł mistrzowski dywizji półciężkiej. Polak kolejny raz udowodnił, że jest zawodnikiem ze światowego topu. Zaraz po walce wysoko awansował w rankingu P4P UFC.

Jan Błachowicz to polski fenomen

Na walkę Błachowicz vs Adesanya skierowane były oczy wszystkich kibiców MMA na świecie. Zaraz po zwycięstwie posypały się gratulacje dla polskiego mistrza. Wszyscy są pod wrażeniem drogi jaką Polak przeszedł po drodze do pasa. W końcu w pewnym momencie reprezentant WCA Fight Team był bliski zwolnienia z organizacji. Po serii zwycięstw Janek otrzymał szansę walki o zwakowany pas i znokautował Dominicka Reyesa.

Polak w ostatnich swoich 10 pojedynkach tylko raz był faworytem. Skreślano go z Clarkiem, z Cannonierem, z Manuwą. Gdyby wyzwał do walki mistrza wywołało to uśmiech kibiców. Deprecjonowanie umiejętności Polaka sprawiło, że jego kolejni rywale otwarcie mówili tylko, że celują w walkę z Jonem Jonesem. Byli pewni siebie i zaraz przegrywali przed czasem z Janem. Znokautował Luke’a Rockholda, Corey’a Andersona czy Dominicka Reyesa. I padał również sprowadzany i dominowany na ziemi w 4 i 5. rundzie Israel Adesanya.

Wywiad jakiego jeszcze nie było

Dziennikarka Jolanta Zasępa postawiła w ogniu pytań Jana Błachowica. Nasz mistrz miał zaledwie 7 sekund na każdą odpowiedź. Już na pierwszym pytaniu Błachowicz doprowadził dziennikarkę do łez, ponieważ na pytanie o 3 rzeczy, które robi przed walką odpowiedział:

Siku, kupa, rozgrzewka

Przedstawicielce Superbetu chodziło o jakieś rytuały, ale mistrz potraktował to pytanie dosłownie. Janek zdradził również gdzie marzy, żeby polecieć na wakacje.

Australia, Indonezja, Szkocja i Islandia

Tam chciałby się wybrać Błachowicz. Odpowiedzi na te i inne pytania możecie obejrzeć na kanale SuperbetPL w serwisie Youtube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis