MMA PLDon KasjoNorman Parke o poprzednich walkach Don Kasjo: On powinien ich nokautować!

Norman Parke o poprzednich walkach Don Kasjo: On powinien ich nokautować!

Foto: MMA India

Norman Parke podgrzewa atmosferę przed walką z Don Kasjo. W wywiadzie dla programu KOLOSEUM ocenił poziom walk jakie Kasjusz toczył w Fame MMA. Stormin odniósł się też do przeszłości bokserskiej Życińskiego. Możecie być zaskoczeni!

Irlandczyk negatywnie ocenił poziom jaki Don Kasjo prezentował w swoich pojedynkach dla Fame MMA. Zdaniem Normana, Życiński powinien był zdecydowanie dominować w starciach z mniej doświadczonymi rywalami.

Jego walki w Fame MMA nie wyglądają zbyt dobrze. Ma większe doświadczenie niż wszyscy zawodnicy w Fame MMA. Powinien dominować, ale zawsze kończył przez decyzję! Jeśli masz doświadczenie w zapasach, judo, kickboxingu, boksie i walczysz z kimś kto ćwiczy dwa miesiące to musisz go skończyć, bez problemu. On tego nie robi. To ze względu na jego styl życia.

Pięć lat temu wyglądał dobrze!

Mimo napiętej sytuacji na linii Parke – Don Kasjo, Stormin umiał przyznać, że w przeszłości Życiński prezentował wysoki poziom sportowy. Irlandczyk przyznał, że pojedynki, które Kasjusz toczył w przeszłości zrobiły na nim pozytywne wrażenie.

Pięć lat temu, gdy walczył o to, aby zakwalifikować się na Igrzyska Olimpijskie w Rio, wyglądał dobrze. Wtedy wyglądał dobrze. Sława, MTV i podobne rzeczy przejęły jego życie. Będzie miał ze mną ciężko.

To byłaby trudna walka!

Irlandczyk został zapytany o to, co mógłby osiągnąć Don Kasjo, gdyby zdecydował się pójść w stronę sportu. Czy zdaniem Normana, Kasjusz może jeszcze powrócić do dawnej dyspozycji pięściarskiej?

Nie sądzę, by był w stanie powrócić do przeszłości. Gdybyśmy walczyli za jego dobrych czasów pięściarskich to byłaby dla mnie trudna walka.

Zobacz także:

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim, z który już niedługo na skrzyżować rękawice w ringu bokserskim.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).