MMA PLElite FightersElite Fighters: Znamy pierwsze zestawienie! Swoją walkę stoczy uczestnik “Ekipy z Warszawy”!

Elite Fighters: Znamy pierwsze zestawienie! Swoją walkę stoczy uczestnik “Ekipy z Warszawy”!

Elite Fighters odkrywa karty! Nowa na polskim rynku organizacja przedstawiła kibicom pierwsze zestawienie. Jesteście zainteresowani tym pojedynkiem?

Federacja opublikowała post na swoim Instagramie w którym zaprezentowała bohaterów jednej z walk nadchodzącej gali.

Do tego pojedynku musiało dojść…
Wojna dwóch telewizyjnych osób, kto wie czy nawet i stacji telewizyjnych. Panowie umówieni by wnieść na wagę 93 kg a uwierzcie Nam, że maja teraz o wiele więcej. No dobra, to teraz pytanie do Was!!! Kto #teamtarzan a kto #teamszczuki ?

Szczuki jest znany przede wszystkim ze swojego udziału w programie Warsaw Shore. Co więcej Szczukiewicz nie jest nowicjuszem w sportach walki. Zawodnik ma za sobą dwa pojedynki, pierwszy na gali EFN 4, zaś drugi na BFN 2. W obu starciach musiał uznać wyższość swoich rywali. Czy tym razem Szczukiemu uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

Czym jest Elite Fighters?

To nowa organizacja mieszanych sztuk walki, która niebawem wejdzie na polski rynek. Federacja będzie zajmować się promowaniem zestawień celebrytów, czyli tak zwanych freak fightów. Tym samym powiększy grono tego typu organizacji w naszym kraju. Elite Fighters dołączy do Fame MMA i MMA Vip Marcina Najmana. W najbliższych dniach ma także ruszyć projekt Malika Montany, który również planuje zająć się organizacją pojedynków na zasadach MMA.

Kogo zobaczymy w Elite Fighters

Poza pojedynkiem Tarzana ze Szczukim poznaliśmy już kilka nazwisk, które zobaczymy w oktagonie Elite Fighters. Wśród zawodniczek zobaczymy Ewę Piekut znaną z programu Warsaw Shore. Do grona zawodników organizacji dołączył z kolei Bodychrist. Raper, znany przede wszystkim ze współpracy z Bonusem BGC ma już za sobą doświadczenie w klatce. Krzysztof Ciesielski stoczył swój debiutancki pojedynek na gali Fame MMA 3. Musiał wówczas uznać wyższość Mnicha Terminatora.

Zobacz także:

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim, z który już niedługo na skrzyżować rękawice w ringu bokserskim.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).