MMA PLFAME MMAKubańczyk po KSW 53: Dałem się ponieść agresji i emocjom [WIDEO]

Kubańczyk po KSW 53: Dałem się ponieść agresji i emocjom [WIDEO]

Foto: materiały własne

Jakub “Kubańczyzk” Flas był jednym z gości na KSW 53. Nasz dziennikarz wykorzystał ten fakt, by porozmawiać z raperem o samej gali, jak i jego planach dotyczących FAME MMA.

Flas znany jest z kilku działalności. Przede wszystkim prowadzi on karierę rapera. Ponadto “Kubańczyk” dał się poznać jako “ochroniarz Kruszwila” w youtubowym projekcie. Oprócz tego wziął on udział w dwóch walkach dla FAME MMA.

Artysta pojawił się na gali KSW 53, by jako wielki fan sportów walki przeżyć dużo emocji związanych z walkami. Szczególnie interesowały go dwa ostatnie starcia.

Nie byłem pewien wielu walk, gdyż poziom sportowy był wyrównany. Ciekawił mnie wynik starcia Wrzosek – Mańkowski oraz walki wieczoru. Pojedynek Mańkowskiego z Wrzoskiem był bardzo wyrównany, ale wygrał lepszy sportowo.

“Kubańczyk” został również zapytany o to, jaką walkę najchętniej obejrzałby w produkcie duetu Martin Lewandowski – Maciej Kawulski.

Wymarzone starcie w KSW, jakie chciałbym zobaczyć, to Tomasza Narkuna z Janem Błachowiczem, jeśli ten wróciłby kiedyś do federacji. Moim ulubionym zawodnikiem z Polski jest natomiast Michał Materla,

Ponadto Flas odniósł się także do swojej ostatniej walki w FAME MMA. Zawodnik przyznał, że jego zachowanie było niestosowne.

Żałuję nieprzemyślanych słów, które wypowiadałem. Dałem się ponieść agresji i emocjom. Nie byłem sobą. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że w wielu momentach przesadzałem.

Pełna rozmowa z zawodnikiem poniżej:

Zobacz także:

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Wielu fanów zastanawia się nad tym, czy Popek Monster zmierzy się z “Bestią” Piechowiakiem w swoim debiucie na gali FAME MMA 7? W tej kwestii wypowiedział się jeden z zainteresowanych! Piotr Piechowiak przyznał, że jest chętny do przywitania Popka w klatce poznańskiej organizacji.

Czy były mistrz KSW przechodzi do ACA?

Były mistrz Federacji KSW przechodzi do ACA! Będzie teraz toczył walki dla rosyjskiej organizacji mieszanych sztuk walki!

Gamrot rozniósł Parka na KSW 53 – gratulacje przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie?

Mistrz wagi lekkiej KSW Mateusz Gamrot rozniósł Normana Parka na minionej gali KSW 53. Było to trzecie starcie tych zawodników. Tym razem “Gamer” nie pozostawił złudzeń co do tego, który z nich jest lepszy. Po występie gratulacje Polakowi przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie.