MMA PLFAME MMACzy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Wielu fanów zastanawia się nad tym, czy Popek Monster zmierzy się z “Bestią” Piechowiakiem w swoim debiucie na gali FAME MMA 7? W tej kwestii wypowiedział się jeden z zainteresowanych! Piotr Piechowiak przyznał, że jest chętny do przywitania Popka w klatce poznańskiej organizacji.

Popek Monster wystąpi na gali FAME MMA 7, która odbędzie się we wrześniu. Były zawodnik KSW nie zna jeszcze nazwiska swojego przeciwnika, ale w sieci chodzą słuchy, że to właśnie “Bestia” stanie na przeciwko niego w klatce FAME MMA.

Czy faktycznie tak się stanie?

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

“Bestia” udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi z portalu sportowefakty.wp.pl, gdzie przyznał, że jest chętny na walkę z Popkiem. Ale czy faktycznie do niej dojdzie?

“Bardzo chętnie wejdę z nim do klatki! Ale nie wiem, czy “Popek” będzie chciał ze mną walczyć. On jest po porażkach i wydaje mi się, że będzie chciał walczyć z kimś “na odbudowanie”. Chyba nie pasuję do tego pomysłu. Sprawdzałem głosy kibiców i oni rozkładają szanse po równo. Wszystko i tak zależy od właścicieli FAME MMA.”

Jednocześnie Piechowiak zapewnił, że chętnie we wrześniu stoczy kolejną walkę dla FAME MMA. Przypominamy, że “Bestia” w debiucie w klatce znokautował Marcina Najmana. Było to na gali FAME MMA 6:

“Nie mówię “nie”. Jest taka opcja. Nie będę ukrywał, że nawet prowadziliśmy rozmowy na temat mojego występu na tej gali i walki z “Popkiem”. Wiem jednak, że w grę wchodzi również inny przeciwnik dla “Popka”. Decyzja jeszcze nie zapadła. Czekam ze spokojem na telefon od szefów organizacji. Nawet jeśli postawią na kogoś innego, to jestem gotowy wskoczyć na zastępstwo. Potrzebuję dwóch, może trzech tygodni, żeby wypracować odpowiednią formę. Jestem w normalnym okresie przygotowawczym: sparuję, robię “cardio”, brazylijskie jiu-jitsu.”

Cała rozmowa Artura Mazura z Piotrem Piechowiakiem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Dana White ostro o PVZ! Paige zostanie zwolniona?

Paige VanZant w sobotę stoczyła pierwszą walkę w dobie koronawirusa. Reprezentantka Stanów Zjednoczonych została poddana już w pierwszej rundzie.