MMA PLKSWGamrot rozniósł Parka na KSW 53 – gratulacje przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie!

Gamrot rozniósł Parka na KSW 53 – gratulacje przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie!

Foto: Instagram/ Mike Brown

Mistrz wagi lekkiej KSW Mateusz Gamrot rozniósł Normana Parka na minionej gali KSW 53. Było to trzecie starcie tych zawodników. Tym razem “Gamer” nie pozostawił złudzeń co do tego, który z nich jest lepszy. Po występie gratulacje Polakowi przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie.

Gamrot w walce wieczoru weekendowej gali KSW 53 znokautował Normana Parka w trzeciej rundzie. Polak tak obił twarzy rywalowi, że lekarz nie dopuścił Irlandczyka do kontynuowania pojedynku, przerywając go w połowie trzeciej odsłony.

Gamrot rozniósł Parka na KSW 53 – gratulacje przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie!

Po tym fenomenalnym występie Mateusza Gamrota, z gratulacjami pospieszył jeden z najlepszych trenerów na świecie. Chodzi o Mike’a Browna, głównego trenera American Top Team.

Gamrot często wybiera ATT jako miejsce swoich przygotowań do walk. Zaznacza, że na Florydę będzie wybierał się znacznie częściej, a z Mikiem Brownem łączą ich dobre relacje.

Oto, co słynny trener napisał po walce Gamrota z Parkiem na KSW 53:

“Jeśli przegapiliście, to wiedzcie, że Mateusz Gamrot powiększył rekord do 16-0 w miniony weekend na kSW 53. To była trzecia walka Gamrota z jego odwiecznym rywalem Normanem Parkiem. W sobotę zakończył ją przez TKO w trzeciej rundzie, dając jeden z najlepszych występów w karierze. Wielkie gratulacje dla Mateusza Gamrota!”

Zobacz także:

Wczoraj SW 53: Norman Parke po walce z Gamrotem odwieziony do szpitala!

Mateusz Gamrot (16-0) był bezlitosny w starciu z Normanem Parke (28-7-1). Podczas walki wieczoru KSW 53 mieliśmy zakończenie ich trylogii. Jak podaje Super Express po walce ex zawodnik UFC był odwieziony do szpitala w celu zrobienia podstawowych badań.

Parnasse komentuje zwycięstwo Gamrota! Chcecie zobaczyć taką walkę?

Nie doszło do tego starcia przy powrocie Mateusza Gamrota do KSW. Może teraz będzie na to szansa!

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Wielu fanów zastanawia się nad tym, czy Popek Monster zmierzy się z “Bestią” Piechowiakiem w swoim debiucie na gali FAME MMA 7? W tej kwestii wypowiedział się jeden z zainteresowanych! Piotr Piechowiak przyznał, że jest chętny do przywitania Popka w klatce poznańskiej organizacji.